Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van rá esély, hogy az EU a...

Van rá esély, hogy az EU a közeljövőben felbomlik?

Figyelt kérdés

2016. máj. 18. 21:24
1 2
 1/13 tetro ***** válasza:
32%
nincs. holnap suli, irány az ágy, irgumburgum!
2016. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
mi a közeljövő? 5 éven belül biztos nem. 20 év - talán. nem túl erős formáció az igaz, de még nincs veszve. szerintem szorosabbra kellene fűzni a szövetséget USA mintára, mert jelen állapotában ez így nagyon kevéske. úgy nagyon jó lenne. ha felbomlik akkor visszaállnak a kora XX. századi állapotok, az meg nekünk nem túl fényes és bíztató jövőkép.
2016. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Annak, hogy a közeljövőben vége szakad-e a jelenlegi együttműködésnek, nehéz megmondani. A brit kilépési népszavazáson -amiről mint utóbb kiderült eredetileg csak egy blöff volt, ami mostanra kezd önálló életet élni és Cameron ellen fordulni- ha a kilépesttámogatók nyernek, nos annak már rövid távon is komoly következményei lehetnek. Például pont mi magyarok vagy épp lengyelek csúnyán megjárhatják, ha a britek kilépnek és hazazavarják a magyar munkavállalók közül az értéktelenebbeket.

Én tartok tőle, hogy a britek bedöntik az EU-t, a széteső űrbe meg benyomul gazdaságilag az USA, nyugatra míg Oroszország a keleti részre.

Én pesszimista vagyok, nekünk magyaroknak nagyon fontos lenne, hogy az EU egy független és erős szervezet maradjon, mert az alternatívák sokkal rosszabbak!

2016. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Én nem tudom, de ha már hullik a vakolat, nem kéne megvárni míg ránk dől a ház.
2016. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Igen, aztán kormányra kerül a Jobbik és együtt táncolunk majd a sumér tündérekkel a mennyországban.
2016. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

Nem zárható ki.

A válság meg a mostani bevándorlás krízis miatt bizony nagyon recseg az egész.

2016. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem valószínűtlen,bár kizárni ezt sem lehet.Viszont remélem,hogy nem következik be.Legalábbis én minden hibája ellenére,még mindig EU-párti vagyok.
2016. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"ha már hullik a vakolat, nem kéne megvárni míg ránk dől a ház."


Milyen igaz! Csak a gond az, hogy mi nem lakók vagyunk ebben a házban, hanem az egyik gerenda. Szóval ha dől a fal mi is együtt dőlünk vele együtt.

2016. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem fog felbomlani. Helyette átalakul.
2016. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

"Én nem tudom, de ha már hullik a vakolat, nem kéne megvárni míg ránk dől a ház."


Imádnivaló, hogy mekkora orbitális aránytévesztésben él minden magát nagyon okosnak gondoló kommentelő.


A helyet, ahol hullik a vakolat és ahol az utóbbi 7 évben gyakorlatban 0 gazdasági növekedés lett volna a külföldről kapott alamizsnából 90-95%-ban szponzorált állami beruházások nélkül, nos ezt a szép helyet Magyarországnak hívják.


[link]

2016. máj. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!