Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen előnye lesz abból...

Milyen előnye lesz abból Európának, ha Donald Trump nyeri az amerikai elnökválasztást?

Figyelt kérdés

A kérdés nem személyfüggő, csupán én egy olyan személyt látok Trumpban, aki nem lesz átlagos amerikai politikus elnök, ha az átlagként az elmúlt évtizedek politikusainak átlag függvényét vesszük alapul. Ő nem lesz kirakat ember.Ebben rejlhet előnye és kiszámítathatatlansága is. Miért? Mert eddig tudtuk azt, hogy bármelyik politikus is nyilvánult meg az USA-ból, az az ottani megszokott háttér megnyilvánulása volt. Na de Trump is maga a háttér. A háttér is rendelkezhet háttérrel, de itt szerintem más lesz a helyzet.

Tartok az USA túlzott nacionalizálódásától. Elhatárolódásától. Persze ennek előnye is lehet. Egy új irány fog megmutatkozni.

Szerintem, ha ő nyer, akkor az nem lesz más, mint az amerikai persztrojka.



2016. jún. 2. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Maga Trump azért nem veheti fel a nagy cégekkel a versenyt. Másodszor az USA-nak nem ilyen egyszerű a törvényhozása, mint az Szovjetuniónak, hogy amit a főtitkár mondott az úgy lesz, szerintem várni kell még a peresztrojkára.
2016. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Lesz abból bárkinek előnye a szén- és acélmunkásokon kívül, ha Donald Trump hatalomra jut?
2016. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Enyhül a migráns simogatás, emellett a gazdaságra is lehet, hogy jó hatással lesz Trump Amerikában, elvégre milliárdos.
2016. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz se előnye se hátránya. Egyes irányzatoknak talán lehet, de nem rövid távon és nem túlzottan.

Ne tételezzünk fel egy elnökről olyan hatalmat, amivel nem rendelkezik.

2016. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

November 8adikan nem diktatort hanem elnokot valaszt az orszag.

Pontosan ugyanannyi hatalma lesz mint elodjenek.

2016. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán, mivel félig német.
2016. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!