Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha az Európai Egyesült Államok...

Ha az Európai Egyesült Államok létrejönne, annak baloldali, liberális kormányzata lenne? Ez Magyarországnak és a kereszténységnek jó lenne?

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 18:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
30%
Lesznek a francokat, be lehet fejezni az ostoba riogatást. Európa ateista és az is marad.
2016. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

Európa attól jobb Amerikától,hogy nálunk nincs ennyi valláskárosult ember.

Amerika tele van különböző agymosó vallási szektákkal..

2016. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
52%-osról azt kell tudni, hogy elvakult antiszemita.
2016. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom,hogy a jelenlegi EU-ban is jobboldali többség van.Akkor az Európai Egyesült Államokban,mitől változna ez meg?
2016. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
58%

"Én úgy tudom,hogy a jelenlegi EU-ban is jobboldali többség van."


Ez aztán nagyon jobboldali.


Merkellel meg Junckerral az élen, sokra nem megyünk ezzel a "jobboldalisággal", akár liberálisnak is nevezhetnék magukat.

Csak úgy importálják az arabokat, meg az afrókat.Miféle jobboldal ez?

2016. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ha olyan kormányzata lenne mint most az eu vezetése az régen rossz lenne.
2016. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Antiszemita?

Szerintem te nem ismered ennek a szónak a jelentését!

2016. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

",hogy a jelenlegi EU-ban is jobboldali többség van."


Persze, "papíron" lehet az, esetleg.

2016. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
39%

Úgy állítják be sokan a mostani a helyzetet,mintha itt sok lenne Európában a hívő.

A kereszténynek nevezett emberek jelentős része nem is hívő,vallásgyakorló.

Attól,mert egyesek gyűlölik az arabokat és az iszlámot,még nem lesz több hívő keresztény.

Mint egy korábbi válaszoló is írta európa már csak kultúrálisan mondható kereszténynek,a többség ateista...


Nyugaton,ha a jobboldal nem lenne olyan,amilyen fele annyi hívő sem lenne,ugyanis náluk a kereszténység nem az elvakult,vallási fanatizmust jelenti...

Az arabokat pedig nem csak a vallási irányzatuk miatt,de rasszizmus miatt is rengetegen utálják...

2016. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy meg kár belekeverni a vallást,olcsó munkaerőt látnak az arabokban,nem tudom mit nem lehet ezen felfogni...

Legszívesebben csak az ateista arabokat engednék be,akikkel nincs gomd,de ugye ezt így nyiltan nem lehet kimondani..

A jóléti társadalom máshogy nem tartható fenn,csak mások kizsákmányolásával...

Az arabok meg elmaradottabbak,mint a kelet-európai,nincsenek nagy igényeik.

De ez is változni fog,ahogy fejlődik a világ,mindenhol elérhető lesz a net,és látják majd hogy mi a minőségi élet,ne akkor lesz majd másabb a világ,akkor,fog ez a végletekig tartó kizsákmányolás megszűnni,elméletben.

Gyakorlatban meg lehet addigra már robotokkal fogják végeztetni az aljamumkát,és nem lesz szükség ennyi olcsó munkaerőre..

2016. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!