Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország tényleg "összeuróp...

Németország tényleg "összeurópai" benzinadót akar kivetni, hogy finanszírozzák a migránsbabusgatást?

Figyelt kérdés

[link]

Soros mondta.


Ez elég abszurd.

Magyarországon, így is drágák az üzemanyagok.

Ha emelkedik az üzemanyagár, akkor nem csak autós közlekedés drágul, hanem a tömegközlekedésé is.



Jobb lenne, ha a németek maguk oldanák meg, elvégre ők csalogatják őket és nem csak Merkel szövegelésével, hanem 1000 euró segély, meg kapnak a migrik lakást, ingyen.


Továbbra is finanszírozni akarják mindezt, akkor adóztassák meg a németeket, 2000 euró helyett, 1700 lesz az átlagfizetés, kibírják.

Vagy, vegyenek fel hitelt.


De, más országokat ne rángassanak be a hülyeségeikbe.


Ilyen ötletek után, elgondolkodtató, hogy vajon a kölni meg egyéb erőszakolós dolgokat, vajon megérdemlik-e.



2016. júl. 1. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Próbálják csak meg, majd kilép a többi 27 tagállam is a csodálatos junióból.
2016. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 partizana ***** válasza:
56%

"Próbálják csak meg, majd kilép a többi 27 tagállam is a csodálatos junióból."


Így-is-úgyis ez lesz a vége, hadd gyorsítsák, én támogatom!

2016. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Micsoda szavak, bazzeg! "Migránsbabusgatás". Ez valami Fidesz-KDNP-s jövevényszó?!
2016. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Fideszes.
2016. júl. 1. 20:21
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2016. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
30%
Én szívesen adok benzint, hogy a Soros meg a Merkel felgyújtsák magukat. Vagy egymást, nekem 8.
2016. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom most csak terelsz, mert a fidesz már bevezetett egy új benzin adót ami alacsony kőolaj áraknál autómatikusan növeli a benzin árát és ennek nincs köze az unijóhoz.
2016. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

#5:

Azaz házmester uram, gyorsan töröltessük a nem polkorrekt kérdést, Merkel banya is úgy gondolta hogy ez mindent megold :-D

2016. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

hát, Soros nem Németország és nem az EU. sőt sem Németország nem EU, sem az EU nem Németország.


ennek fényében egyáltalán nem értem, hogy sikerült a cikk alapján ezt a kérdést összehoznod...

2016. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A cikk is írja, hogy a német pénzügyminiszter javasolja az összeurópai benzinadót.


Soros, meg meg csak megemlítette és jó ötletnek tarja.

2016. júl. 1. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!