Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki nyer ma? Már úgy értem, az...

Ki nyer ma? Már úgy értem, az EB-elődöntőben:a németek, vagy a franciák? Csak mert belefutottam egy korábbi kérdésbe:azért nyertünk Ausztria ellen, mert az osztrák válogatott nem elég nemzeti?

Figyelt kérdés
Mármint a sok "idegen" miatt.De most mindkét csapat tele van velük.Gondolom,akkor az nyer,amelyikben kevesebb van.Esetleg "fiksz iksz" és jönnek a tizenegyesek

2016. júl. 7. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem, nem nekünk kellene az elődöntőben lenni a németek és a franciák helyett, ha az a fontos, hogy ki a nemzeti?
2016. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Fro. fog nyerni. Ezek a négerek elég gyorsak tudnak lenni:D
2016. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Franciaország mit keres egyáltalán az EB-n, Afrika kupán a helyük.
2016. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Termeszetesen Germanisztan fog nyerni es hazakuldi az Africa FCt.
2016. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4:Én is rájuk tippelek inkább,de azért nem érzek ekkora különbséget a két csapat között(Germanisztán-Afrika). Özil,Sané,Can,Boateng,Khedira,Gomez,Podolski...
2016. júl. 7. 21:32
 6/7 A kérdező kommentje:
...Mustafi,Tah.
2016. júl. 7. 21:36
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha csak ezen múlna, ki se jutott volna az EB-re egyik csapat sem.
2016. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!