Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bennetek nem kelt gyűlöletet...

Bennetek nem kelt gyűlöletet egy-egy ilyen brutális tömeggyilkosság, mint a nizzai, dallasi, és nem akarnátok bosszút állni?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok így ezzel? Én átformálnám az egész kontinenst egy ilyen barbár, gonosz tett után. Mert ez a tett nyilvánvalóan nem egyetlen ember, hanem egy kultúra bűne. Logikátlan libsik kíméljenek, szerintük nem is bevándorlók az elkövetők...

2016. júl. 15. 17:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%

dehogynem, mindenkiben felmegy a pumpa, csak a többség szerencsére nem olyan ösztönlény mint te, és mielőtt ütne, higaddtan végiggondolja a helyzetet.


És nem, az elkövetőek legfőbb tulajdonsága nem az volt, hogy afrikaiak leszármazottai, hanem hogy terroristák.

2016. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
33%
Termeszetesen,maradj nyugodt es megfontolt,ha a gyerekedet a szemed lattara gyilkoljak le,es gondolj arra ,hogy az iszlam a beke vallasa!
2016. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 tetro ***** válasza:
16%
Elég logikátlan terrorral válaszolni. Vagy mégis kinn állnál bosszút?
2016. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
42%
Nyugi, csak nyomnunk kell néhány hashtaget, meg átfesteni a facebook profilképünket és minden megoldódik.
2016. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
1-es, én szélsőjobbosként, a ballibekkel ellentétben logikusan átgondolom, eddig is tudtam, hogy a különböző kultúrák, népek mind máshogy működnek, csak ti nem veszitek ezt észre. Ha pl. fehér francia lenne az elkövető, nem gondolnék erre, hisz nem ez lenne a megoldás. Vagy pl. amikor egy depressziós német pilóta aljas módon megölt vagy 100 gyereket, akkor sem a depressziósokban keresném a hibát.
2016. júl. 15. 18:23
 6/26 anonim ***** válasza:
30%

Az iszlám a béke vallása, akárcsak a keresztény.


Ne feledjétek, hogy a kereszténység nevében hány embert megöltek...

2016. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
42%

Miért kellene bosszút állnom?

Ártatlan emberek haltak meg, a bosszúval nem támadnának fel.



A liberálisok nyakát viszont ki kellene tekerni, ugyanis, felelősek ezért.

Nem közvetlenül,nem szánt szándékkal, de közvetett módon igen.

2016. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%
Mert a szélsőjobbosok miatt még sosem haltak meg ártatlan emberek ugye előző? ...
2016. júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell ide semmilyen gyűlölet. Hideg fejjel és tárgyilagosan az összes idegen söpredéket ki kell vágni Európából, mint a taknyot. És lesz. rom, hogy van-e köztük ártatlan. Az értük aggódók pedig mehetnek velük együtt!
2016. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
8-as, a szélsőjobbosok miatt leginkább ilyen terroristák haltak meg, úgyhogy sok ártatlan embert megmentettek tőlük. Persze a pc mást mond, de az nem számít.
2016. júl. 15. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!