Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez a törökországi puccs "jót"...

Ez a törökországi puccs "jót" jelent?

Figyelt kérdés
Azt mondják az emberi jogok érdekében vették át az irányítást, gondolom nem akarnak civileket ölni. Vagy lesz ennek következménye? Meg lehet buktatni Erdogant vérontás nélkül?

2016. júl. 15. 23:16
 1/6 anonim válasza:
100%

Nem. Erdogan biztos nem fogja olyan könnyen hagyni magát, de nem lesz szerintem nagyobb vérontás max. egy pár rendőr vagy katona.

Ha mindenki elkezdené egymást ölni, akkor a szírek otthon éreznék magukat. :D

2016. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Amennyire én tudom, a katonai puccsok sohasem jelentenek jót - és minél inkább ünneplik a "fejlett demokráciákban" ezeket, annál durvább következményekkel lehet számolni.

Ha pedig még emberi jogokat is emlegetnek, az már katasztrófa.

2016. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
A törököknél a hadsereg őrzi az atatürki hagyományokat, és ha a hatalmon lévő vezetés elindul vallásos irányba, vagy szélsőséges csoportok erősödnek meg akkor időlegesen átveszik a hatalmat, majd ha helyreállítják a szekuláris hatalmat akkor újra kiírják a szavazásokat.
2016. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Az elmúlt 50 évben a hadsereg 4x puccsolt és mindig sikeresen.
2016. júl. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Jah tök jó dolog, lövik egymást kicsit úgy barátilag. Aki ilyen eszközhöz nyúl annak a szándékaiban semmi bizalom nem lehet. Mi lenne ebbe a jó?
2016. júl. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
En szurkolok a hadseregnek, az iszlamista vonal helyett vissza kell terni a vilagias ataturki hagyomanyokhoz.
2016. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!