Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Észak-Korea mely országokkal...

Észak-Korea mely országokkal tart fent jó, akár baráti viszonyt Kínán kívül?

Figyelt kérdés
Kínát meg Kubával tudom, hogy jóba vannak, de például olvastam olyat, hogy Assad Szír elnök oldalán is harcolnak alakulataik, ezek szerint mégsem olyan elszigetelt ország Észak-Korea? Csak mert Szíria mögött országok egész hada áll (Oroszország, Jemen, Irán, Libanon <Hezbollah<, Venezuela, Bolívia, Nicaragua, Irak) ezek szerint ezekkel az országokkal is elvan valamennyire, különben nem lennének egy azonos (nyugat ellenes) kvázi tömbben, vagy azért ennyire nem szoros a viszonya ezeknek az országoknak?

2016. júl. 21. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te mégis hol olvastad, hogy afrikában harcolnak észak-koreaiak? Egyáltalán, hogy jutottak volna el oda szerinted?
2016. júl. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Amerika,Izrael és az Európai Unió. Erősen támogatják a liberalizmust.
2016. júl. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első, hol olvastál Afrikát? Szíriát írtam.
2016. júl. 21. 01:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Észak-Korea elszigeteltsége nem a politikai kapcsolatok hiányában rejlik, hanem hogy az ott élők 99%-a nagyon keveset tud a külvilágról.
2016. júl. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyébként sok helyen írtak róla, pl itt:

[link]

2016. júl. 21. 01:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam, hogy azok az é. koreaiak, akik Szíriában harcolnak, azért vannak ott, mert Oroszország "megvette őket". Olcsó pénzért harcolnak, amit az állam kap meg, abból az emberek nem látnak semmit. Oroszországnak dolgozik sok-sok koreai, nagyjából rabszolga munkát végeznek.


Hogy ez igaz? Nem tudom.

2016. júl. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a cikk ilyen tipikus szenzaciohajhasz. "Ellenzeki csoportok jelentettek de kozvetlen bizonyitek nincs ra" Ennyi erovel marslakok is harcolnak assad oldalan de nincs ra kozvetlen bizonyitek..
2016. júl. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!