Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek is durva ez a...

Szerintetek is durva ez a kettősmérce a rasszizmussal?

Figyelt kérdés

[link]


Egy színesbőrű úgy keresett lakótársat, hogy kizárta a nem színesbőrűeket.

Sokan meg támogatták is egyben

Meg, ahogy megfogalmazza az egésezet:

"Mi itt a létért harcolunk", tisztára mint valami osztályharcos az 50-es évek Szojetuniójából.



Fordított esetben, ha nem színesbőrű írta volna ki, hanem fehér, akkor már az egyetemről is kirúgták volna.



2016. aug. 16. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Ez is előre vetíti, hogy ha a színes bőrűek kerülnek többségbe az USAban akkor minden lesz ott csak nem liberalizmus és demokrácia... :)))))
2016. aug. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

"Sokan meg támogatták is egyben"


A fehér rasszistákat is sokan támogatják. Nézd meg az elmebeteg cikkek alatt a kommenteket kuruc infon. Vannak ostoba rasszista emberek, nem is kevesen, fehérek és feketék is, latinok is. Éltem egy évet az USA-ban, én úgy látom hogy nem érdemes egyik bőrszínre se ráhúzni a rasszizmust, hülyék mindenhonnan jönnek.

2016. aug. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

" voltak akik védték, de a többség kritizálta"


Ebből nekem nem jön le olyan marha nagy támogatás.

2016. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy akkor miért nem megy inkább a Való Világba lakni, hiszen ott amúgy is a lét a tét...
2016. aug. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem túlzottan is ki van ez élezve. Messze nincs annyi rasszista, hogy ennyire fel kellene fújni ezt a témát (meg a többit). Ki támogatja, ki ellenzi... szerintem egyébként joga van megválogatni a szobatársát, legyen bármilyen a szempontja. Semmi közünk hozzá.
2016. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Napokkal ezelőtt a kisebbségi szomszédom (nem rossz környéken lakom pedig) kiabálta rám, hogy "te magyar", ezt szánta szitoknak. Miközben én meg arra vigyázok h ki ne bukjon a számon a c betűs szó.
2016. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gyilkosbalna ***** válasza:
#5-tel érzek egyet egyébként nagy liberális kissebségi jogvédők még nem szóltak semmit várom mikor jönnek
2016. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!