Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugat-Európában is vannak...

Nyugat-Európában is vannak olyan reménytelenül leszakadt régiók, mint itthon Borsod jelentős része?

Figyelt kérdés

[link]

Nyugat-Európában is vannak olyan települések, ahol ilyen igénytelenek, siralmasan lelakottak az utcák és az azt szegélyező épületek?


2016. aug. 16. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Borsod a Borsodi otthona, származási helye, Európa legfejlettebb régiója. Ne merd bemocskolni a nevét! Biztos valami külföldi sörgyár ügynöke vagy.
2016. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem pont ilyenek, de vannak olyanok, ahova jobb nem bemenni, mert kirabolnak/megvernek/megkéselnek.
2016. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, én pl Genovában lepődtem meg hogy mekkora egy koszfészek a belváros. Az utcán mocsok, a sikátorokban drogos arabok, még egy rendőri akció mellett is elmentünk, egy nyakláncot téptek le valakinek a nyakából, a rendőrök fegyverrel a kézben futottak utána.


De sok ilyen van pl Kelet-Londonban, Párizs külvárosaiban. Nem Európa, de pl Detroit külvárosánál az 1945-ös Berlin is jobb képet fest.

2016. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
vannak. a világ gazdagabbik felén is van bőven szegény régió
2016. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, ha szerinted a linkelt utca siralmas, akkor még nem jártál Belgium és Franciaország egyes részein...
2016. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző. Vannak de egyre kevesebb, mert a gyarmatokra tolják ki a nyomort, aljasságot és a mocskot. Jean Valsen és Twist Olivér világa ott már a múlt, mifelénk viszont az a bizonyos Szebb Jövő. Ez a neokolonializmus egyik újítása.
2016. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Nemrég Németországban sétáltam és betévedtem egy javarészt törökök/arabok és kínaiak lakta részre. Háát tiszta putri volt, csak egy fokkal jobb állapotban. :D
2016. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2016. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Hogyne lennének:


Kelet-London: Tower Hamlet, Stratford, Thamesmaid

Észak-London: Tottenham

Berlin: Neukölln

Párizs: Saint Demis

2016. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

Olaszországban láttam ennél jóval rondábbat.

Mondjuk Pesten is.

2016. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!