Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok az elkövetkezend...

Mit gondoltok az elkövetkezendő pár évtizedben beköszönthet egy világméretű háború?

Figyelt kérdés

Ahogy észrevettem kb 90-es évekig egy előrelépésen ment keresztül a világ,de közben nagy része az országoknak ,köztük mi is kerestük ,hogy mit is akarunk,kivel is.

Valahogy ez a 90-es években megszakadt,egyhangú lett a legtöbb ország,és csak zajlott az élet,de a fejlődés ment ,ment és ez mit szült?pénzt,hatalomvágyat,és ahogy én látom napról napra csak egyre jobban növekszik.

Nem azt mondom,hogy a Samsung miatt lesz világháború,de ugyebár mit mondott Pommer? Nem az fog hátbadöfni aki felvállalja magát ,hanem aki a háttérben készül.

Most is egyszer csak egy ISIS felbukkant ,pár hét alatt világméretű fenyegetés,és mindenhol tele vannak követővel.


2016. aug. 19. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz.

Már ezerszer el lett mondva, hogy a nukleáris fegyverek miatt nem lesz újabb világháború, de a sok értelmes csak szajkózza.

Szerinted 1945-90 között miért nem tört ki világháború?

2016. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
B E B A S Z N A
2016. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hidegháború nem is szűnt meg, fegyveresre konfliktusra esély nincs. Persze a polgárháborúk és puccsok kivételével. Olyasmiért amit Oroszo. csinál(t) Ukrajnával mostanság, olyanért Németo.nak hadat üzentek 1939-ben. A fő kérdések eldőltek az első kettő vh-val.
2016. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi sem elképzelhetetlen,de én még mindig úgy gondolom,hogy nem.Azért az "atom",komoly visszatartó erő. Márpedig azt nem hiszem,hogy egy világméretű háborút,megvívnának "hagyományos" fegyverekkel.Ott már valaki,bevetné az "atomot",arra pedig válasz érkezne és így tovább.
2016. aug. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!