Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az októberi igen/nem helyett:...

Az októberi igen/nem helyett: "Ön a 112 325 főnyi, Magyarországra kiszabott menekültkvótából hány fő letelepítését tartaná elfogadható mértékűnek? "

Figyelt kérdés

A számot csak kitaláltam, de sztem kb. reális, 1%-a a mostani népességnek.

Szerintetek hülyeség lenne inkább egy ilyen szavazás kiírása az igen/nem helyett?

Ha hülyeségnek tartjátok, akkor miért?



2016. aug. 22. 09:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
48%

"akkor az előző 3 semmiben nem precedens értékű, hiszen teljesen másról szól.

"


dehogynem... arra akarják kihozni, hogy a Dublini egyezményre rá lehessen húzni az egészet, és hát azt az 1000-ret is befogatuk nem? mi az a százszor annyi ember


egyébkéntis tenni kéne az unijóér', mert már a szemetek kilopása sem elég

2016. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
34%
Nulla fő be, és a teljes cigányság kitelepítését tartanám elfogadhatónak.
2016. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem kellene szabályozni, az telepedik le aki akar, a törvényeket pedig mindenkinek be kell tartania.


A menekültek ideiglenes elhelyezése nem letelepítés. Elhelyezni annyit kell ahány menekült van. Ha el kell osztani akkor népességarányosan, esetleg GDP arányosan kell.

Azért van az európai parlament, hogy ezt eldöntse.

2016. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

És ugyan meddig fog tartani, ez az "ideiglenes" elhelyezés?


Amíg véget nem ér a háború a közel-keleten? Haha...

2016. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A szovjet hadsereg is ideiglenesen állomásozott errefelé. Szerintem a hetvenes évek derekán nem volt ember, aki hitt abban, hogy belátható időn belül elmennek.
2016. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!