Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Románok miért verik a nyálukat...

Románok miért verik a nyálukat, hogy jobb a focijuk?

Figyelt kérdés
Még mindig a 3:0-ban élnek,mikor, most elvernénk őket simán

2016. aug. 30. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem volt ez olyan rég:

[link]

Mindkét csapat rossz, lássuk be.

2016. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Kétszer játszottunk az EB selejtezőn, egyszer sem győztünk, de mindegy.

Amúgy annyi a különbség, hogy nekik két csapatuk is Európa Ligás.

2016. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Én meg azt nem értem, miért kell minden szarléti országnak valami hülyeségben hinniük, mint a foci vagy egyáltalán bármilyen élsport? Attól jobb lesz az életed, ha nyer valamelyik magyar sportoló? Az nem a te sikered, attól még ugyanúgy a rabszolga gyártósoron fogod tolni holnap a 12 órás műszakot, szaros magyar bérért.


Nem veszed észre, hogy ez az egész csak elterelés a valós problémákról? Érdekes módon pl. Ausztriában pont telibe szarják a focit meg az olimpiát meg minden ilyen hülyeséget és a SAJÁT életükre, saját sikereikre adnak, nem a TV-t bámulva, sörözve borogatják bús rosszléti életük sebeit...

2016. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Nézd,én szeretem a focit,még a magyart is,de rohadtul nem vagyok benne biztos,hogy vernénk őket,pláne simán.Az EB-selejtezőcsoportban,mögöttük végeztünk.Az EB-n jobban szerepeltünk,de ki tudja,hogy mire jutottunk volna az ő csoportjukban.És nehogy azzal gyere,hogy Albánia is megverte őket.A magyar bajnokságot toronymagasan nyerő Fradit,kiejtette a BL-ből az albán ezüstérmes.Nekik van még állva kupacsapatuk,nekünk nincs.Szóva,nem igazán értem,mitől vagy ilyen magabiztos.
2016. aug. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
61%

" most elvernénk őket simán"


Én is eléggé optimista vagyok, de reálisan nézve ez erős túlzás. Klubszinten meg még akkor is jobban állnak, ha a Steaua kapott egy ötöst otthon a Citytől. Sajnos egyik klubcsapatunknak se volt esélye odaáig eljutni, hogy lássuk, megkapnák-e ugyanazt.

2016. aug. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A magyar csapatok klubszinten sehol nincsenek a románokhoz képest, pedig ők sem jók. A válogatott is legjobb esetben is csak döntetlenre tudná hozni a meccset.
2016. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!