Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az igazság a neten terjedő...

Az igazság a neten terjedő szír kisfiúról. Avagy hogyan dőlt be az egész nyugati média egy terrorista propagandájának. Ezek után lehet bármit is hinni a nyugati médiának?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=jifS0fi9WB8


Arról van szó, hogy mostanában mindenki elvesztette a fejét a sérült szíri kisfiú, Omran láttán. Mindenki jajveszékel a gyilkos sátánista Aszad ellen.

De erre meg kiderül, hogy éppen pár hete a fénykép készítése előtt meg egy kisfiút fejeztek le brutálisan az USA emberei Szíriában és a nyugati média természetesen a lábjegyzetben néhány mondatban említette csak meg a hírt, sokan még helyeselték is a gyerek meggyilkolását, mivel Aszad-párti volt, vagyis a nyugat fejében ez egyet jelent a sátánizmussal.

A legmegdöbbentőbb, hogy pont az aki a lefejezőkkel volt együtt, az készítette a fotót Omranról.

Az egész nyugati média komolyan elhiszi, hogy az aki pár hete brutálisan egy tompa késsel elnyiszálta egy kisfiú torkát az most sírva néz egy sérült gyereket...


Ti megeszitek még azt amit ezek a NATO-propagandista lapok irkálnak?



#Szíria #terrorizmus #mérsékelt terrorizmus #szabadságharcos terroristák #lázadó terroristák #al-Zinki #Rslam #Omran
2016. aug. 31. 15:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Na mutasd azokat a nyugati cikkeket, ahol helyeselték egy gyerek meggyilkolását. Ekkora mocskos hazugságokkal csak saját magatokat járatjátok le.
2016. aug. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%

Egy komment es egy valasz a kerdezo egy masik kerdesere:


" A kérdező kommentje:


Muszlim = nem NATO-propagandista "


Na ez végre igaz: ez a kérdés tényleg propaganda, és tényleg nem NATO-propaganda.

2016. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
9%

Ezek utan? Mer ezek elott se lehetett hinni nekik reg.

Az aljassag amugy nem itt van, hogy megmutatjak azt a kisfiut. Az aljassag ott van, hogy CSAK azokat mutatjak akik nekik tetszo reakciot valtanak ki. Ugyanis a felkelok altal tamadott masik oldalon is boven vannak hasonlo kisfiuk es kislanyok. Az ukran hadsereg altal tamadott Donyeckben es Luganszkban is boven vannak. Hogy a kozhelyszamba meno Palesztinarol mar ne is beszeljek.


Azt persze agyonhallgatjak. Persze ertheto valahol, csak ne menne a nagy kepmutatas rola hogy milyen partatlanok.

2016. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem te vagy az orientalistás idióta?
2016. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 hollófernyiges ***** válasza:
72%
Ha jól értem ez az Amerikában meg verik a négereket-logika? Hogyha nem tudósítottak egy gyerek megöléséről akkor egyetlen más gyerek tragédiájáról sem tudósíthatnak?
2016. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
26%

5: nem egy-egy elvetve elofordulo esetrol van szo, hanem tendenciozus, rendszerszintuen egyoldalu tajekoztatasrol.


Egyebkent ha mar Sziria: detto egy kiforditott Ukrajna. Sziriaban ha a legitim elnok hadsereget kuld a felkelok ellen az jaj gonosz mocsok diktatura, Ukrajnaban ha az elnok (hogy legitim azt inkabb nem irnam le, mert attol messze van) hadsereget kuld a felkelok ellen az nagybetus demokracia...

Ugyanaz pepitaban, csak aki egyikben az egyik oldalt vedi koromszakadtaig, az a masik esetben pont sajat maga ellen ervel ugyanugy.

2016. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

Tudom, hogy a jobboldaliaknak rendkívül nehéz elképzelni, hogy más emberek nem tökéletesen ugyanolyanok mint ők, de azért próbálkozzatok már legalább egy kicsit. A különböző emberek különböző információkkal rendelkeznek, és ezért amikor kiírsz egy ilyen kérdést, akkor NEKED KELL szolgáltatnod az információt. Nem csak elmondással, hanem konkrét forrásokkal. Az egész kérdésed olyan, hogy így mondasz dolgokat, és ahhoz hogy bármilyen szinten bármit mondani tudjak róla, először fél órára el kéne merülnöm a google világában.


"Arról van szó, hogy mostanában mindenki elvesztette a fejét a sérült szíri kisfiú, Omran láttán. Mindenki jajveszékel a gyilkos sátánista Aszad ellen."


Ki az a mindenki? Én speciel nem olvastam róla. Ha ilyesmit állítasz, legalább EGY cikket linkelj példának.


"De erre meg kiderül, hogy éppen pár hete a fénykép készítése előtt meg egy kisfiút fejeztek le brutálisan az USA emberei "


Tényleg? Na erre aztán még inkább kíváncsi lennék. Hol van erről bármiféle forrás?


"a nyugati média természetesen a lábjegyzetben néhány mondatban említette csak meg a hírt"


Tényleg? Milyen hírt, mi erre a bizonyíték, hogyan írtak róla?


"sokan még helyeselték is a gyerek meggyilkolását, mivel Aszad-párti volt"


Ezt igen erősen kétlem. De természetesen ha be tudod bizonyítani hogy tényleg így van, akkor én várok.


"vagyis a nyugat fejében ez egyet jelent a sátánizmussal."


Bolond.


"A legmegdöbbentőbb, hogy pont az aki a lefejezőkkel volt együtt, az készítette a fotót Omranról."


Forrás?


"Ti megeszitek még azt amit ezek a NATO-propagandista lapok irkálnak?"


Én nem eszek meg eddig egy szót sem abból, amit ide leírtál. Előbb bizonyítsd be, hogy nem az egész sztorit most találtad ki. Ha feltételezed, hogy mindenki pontosan ugyanazon tényeket ismeri mint te, és így a tények ismertetése nélkül rögtön a következtetéseidre ugrasz, akkor szükségszerűen el fogunk beszélni egymás mellett. Először a tényeket kellene egyeztetni.

2016. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Unalmas már ez a szánalmas ruszki propaganda. Nem legitim elnök hanem egy mocskos véreskezű diktátor, aki vegyifegyvereket sem szégyell bevetni, az orosz haverjai meg kazettás bombákkal pusztítják a civileket. Egyikből sem kérünk, köszi.
2016. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 gyilkosbalna ***** válasza:
26%
Mind két oldal ugyan olyan mocsok ez nem újdonság
2016. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Ne OFFoljatok.


#5


Ha agyonvernek egy pl zambiai négert és arról egy szót sem említene senki, de ha egy zimbabwei másikat lelőnének és arról tele lenne az egész média és mindenki a zimbabweieket sajnálná, de a zambiai négerek szenvedéséről egy betűt sem írna senki, akkor te nem éreznéd ezt igazságtalannak?


#7


"Tudom, hogy a jobboldaliaknak rendkívül nehéz elképzelni"


Ami engem illet, nem tudom. Mivel nem tartom magam jobboldalinak. Semmilyen oldalinak nem tartom magam.


"Nem csak elmondással, hanem konkrét forrásokkal."


A ti módszereiteket pedig én nagyon jól ismerem. Akármilyen oldalról linkel az ember ami nem egyezik a véleményetekkel mindig azt mondjátok: "Ufff, az orosz propagandista konteó oldal". Ezért már inkább csak elmondom és keressetek utána ti.


Mellesleg ha nem csak veszekedni akarnál és mondjuk megnézted volna a linkelt videót akkor most nem értetlenkedél annyira mint egy azeri Jerevánban.


#8


"Unalmas már ez a szánalmas ruszki propaganda."


Unalmas már ez az atlantista propaganda mely szerint NATO-kritizálása = bolsevizmus


"Nem legitim elnök hanem egy mocskos véreskezű diktátor, aki vegyifegyvereket sem szégyell bevetni"


Tipikus index-zombi kijelentések.


Aszadot a nép demokratikus úton választotta meg, és Aszadot a szír nép 55%-a még mindig támogatja. Ellenben a te usádnak az Obamájának a támogatottsága 53%-ot élvez.

[link]


Vegyifegyverek?

Ezeket csak a te usád által felfegyverzett lázadó terroristái használnak, vagy ahogy ti mondjátok "szabadságharcosok".

Nekem nem kell hinni, de az ENSZ-nek nem ártana, ugyanis megállapította, hogy a 2013-as vegyi fegyver támadást nem a szír kormány követte el. 2013-ban Seymour Hersch, Pulitzer-díjas újságíró ezt írta: „A támadás előtti hónapokban az amerikai titkosszolgálatoknak tudomására jutott, hogy az al-Nuszra Front képes szarin gázt előállítani. A támadás után a Nuszra Frontnak kellett volna a fő gyanúsítottnak lennie, de az információkat elnyomták, hogy az Assad-kormányt vádolhassák meg.”

[link]

[link]

2016. aug. 31. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!