Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az iszlám agresszióra, általáb...

Az iszlám agresszióra, általában miért ilyen nevetséges az ellenreakció?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben a cikkben azt írják, hogy muzulmánok támadtak egy nőre,mert rövidnadrágot viselt.

Én sejtem milyet, valószínűleg a comb tetejéig érő farmerrövidnadrágot, más néven short.


A múltkor Kanadában is történt egy ugyanilyen eset, csak ott tömegközlekedési járművön.


Aztán pár napra rá megrendezték a rövid gatyások tüntetését.Ezzel tiltakozva.

Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek.Ennél nevetségesebb, szánalmasabb mezmozdulásról még nem hallottam.Egy vicc.


Ha, csak ennyi kraft van az emberekben, akkor meg is érdemlik.



Bár, a franciák már kezdik feltűrni az ingujjukat.

Megalkották ezeket az emberi jogokat, amiben túl sok jogot kaptak ezek az idegen csoportok.Most, visszanyal nekik.



2016. szept. 8. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Pedig ez egy demokráciában így működik.

Az más kérdés, hogy egy migráns ezt leszarja, mert nem ehhez van szokva.

2016. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha bekeményítenének, jönnek a jogvédősködő IQ-csatárok hogy jajj szegény migrács, még alkalmazkodnia kell, nem követett el bűnt hisz az ő országában ez a természetes, ne bántsuk, vegyünk neki egy szelet dobostortát, simogassuk meg az okos kis buksifejét...
2016. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"The group was then confronted by "a dozen" youths, who insulted the women because of the short shorts"

A short shorts az ez:

[link]


(Csak ismeretterjesztek, egyetértek hogy szigorúbban kéne fellépni az ilyenek ellen)

2016. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fekák is majdnem ugyanezt csinálják (knock out game) ennek nincs köze az iszlámhoz. Ez az amikor egy csapat baromállat összejön és a 60-as IQ-jukkal nem tudnak mit kezdeni magukkal.
2016. szept. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert szélsőliberális diktatúra van, ahol a civilizált embereknek nincs joguk megvédeni magukat.
2016. szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ők megtehetik hogy sz*rnak a törvènyekbe,mi nem. Amúgy meg egy kanadai b*zigyerek mi mást tudna csinálni mint hogy kimegy tüntetni? Attól nem kell újracsinálni a frizurat
2016. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezekben az emberi jogokban nemcsak az idegen csoportok, hanem az őshonosak is "túl sok jogot kaptak". Az én városomban egyetlen muzulmán sem él, de ha bizonyos környékeken végigmegy egy csaj p.csaszoknyában, nem ússza meg megerőszakolás, megverés, megalázás nélkül, ez tuti. Persze a hazug állami média akkor nem fog iszlám bűnözésről írni, hanem azt írja: FÉRFIAK egy csoportja, vagy XYZ. Soha nem írják le azt a szót, hogy KATOLIKUSBŰNÖZÉS, még ha minden egyes elkövető katolikus volt, akkor sem. Nincs MAGYARBŰNÖZÉS, hiába magyar minden egyes elkövető, nincs reformátusbűnözés, hiába volt református a tettes.


EZ A TÖBBSÉG TERRORJA A KISEBBSÉG FÖLÖTT.


Ma Magyarországon ha egy katolikus magyar ember megöli az édasanyját és meg.ja a holttestén a saját ötéves húgát, az nem magyarbűnözés, nem katolikusbűnözés, az csak egy elmebeteg EMBER.


Ha ugyanezt egy cigány, zsidó, muzulmán, vagy ne adja az úristen, egy bevándorló teszi meg, az cigánybűnözés, zsidóbűnözés, muzulmán terrorizmus, bevándorló bűnözés. Arra rögtön rákerül egy JELZŐ. Mert ma Magyarországon, aki nem magyar, nem EMBER.

2016. szept. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Tudod, azért nem mondjuk, hogy magyarbűnözés meg katolikusbűnözés, mert a magyarok és a katolikusok között elvétve akadnak bűnözők, a cigányok és a bevándorlók közül viszont majdnem mind az. Akármennyire és akármilyen okból gyűlölöd a magyarokat, attól még ez tény marad.
2016. szept. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 8 Nem gyűlölöm a magyarokat, te idióta. Apám, anyám magyar, én is az vagyok, és megmaradok magyarnak egy nem magyar államban, kisebbségben, amire a magadfajta habzószájú divatmagyar képtelen lenne.


De a határokon túl ugyanolyan ocsmányan bánnak a kisebbségi magyarokkal, mint Magyarországon a cigányokkal, zsidókkal, bevándorlókkal, muszlimokkal. Ugyanúgy általánosítanak. Romániában is van magyarbűnözés, csak éppenséggel románbűnözés nincs, Szlovákiában is csak egyedül szlovákbűnözésről nem beszélnek.


A többségiek itt, Közép-Keleteurópában mind egyforma önimádó, kirekesztő, gyűlölködő, általánosító idióták. Fogalmatok sincs, hányszor találkozik az ember Romániában a ti román megfelelőitekkel (ugyanaz a süket, buta, gyűlölködő, aljas, hazug sóder)! Ezért már attól is hányok ha magyarul hallom, mert én éltem, élek kisebbségben, látom, amiről nektek fogalmatok sincs!


Magyarországon mindeddig az EGYETLEN tudatos, előre eltervezett TERRORCSELEKMÉNYT (a cigánygyilkosságokat) MAGYAROK, méghozzá szélsőjobboldaliak KÖVETTÉK EL. Magyarbűnözés volt ez? Ááááá, dehogy!


A legvéresebb gyilkos, a MÓRI MÉSZÁROS MAGYAR! Magyarbűnözés ez? Ááááá, dehogy!


A Lipótmező bezárása után gyilkoló MAGYARBŰNÖZŐ pszichopatáról nem is beszélve...


Rengeteg "rendes, keresztény magyar" gyilkos, rabló, tolvaj, erőszaktevő van (azok is rendes pesti magyarbűnöző fiatalok voltak, akik elcsalták, fizikai kényszerrel felráncigálták magukhoz és majdnem halálra erőszakolták azt a lányt nemrég Pesten). Csak az idióta, gyűlölködő többség ilyenkor nem kiált magyarbűnözést (mert önmagát jobban imádja annál, ha magyar, még a gyilkost is jobban szereti!).


Pedig vagy NINCS zsidó- cigány-, német-, szlovák-, románbűnözés sem vagy ha van, AKKOR VAN MAGYARBŰNÖZÉS IS! És akkor a móri mészáros, a pesti erőszaktevők, a cigánygyilkos terroristák MAGYARBŰNÖZŐK. És pont.

2016. szept. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!