Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A 2004-es amerikai elnökválasz...

A 2004-es amerikai elnökválasztás gyakorlatilag annak a bizonyítása volt, hogy nincs semmi különbség a jelöltek közt?

Figyelt kérdés

A Republikánus George W. Bush és a Demokrata John Kerry is egyaránt tagjai a Koponya és Csontok (Skull and Bones) titkos társaságnak.

[link]


Tehát a két jelölt, akik elvileg egymás ellenségei kellene, hogy legyenek egy olyan szervezet tagjai, amely tagjai egymás iránt feltétel nélküli hűséget esküdnek.

https://www.youtube.com/watch?v=aTe0WLKtpuM


Léci ne trollkodjátok szét a kérdést, mert ez nyilvánosan is el van ismerve. A két jelölt még csak nem is tagadta, hogy a szervezet tagjai.



#Amerikai Egyesült Államok #szabadkőművesség #2004 #George W. Bush #John Kerry #Skull and Bones #Koponya és Csontok #Yale Egyetem
2016. szept. 8. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a parlamenti pártok és azok képviselői nem "ellenségei" egymásnak, csak ugyanazokat a problémákat másképpen akarják megközelíteni és megoldani. Persze nem lehet ebbe minden esetet belemagyarázni, de ez lenne a normális.


Hogy kettejük között van-e lényegi különbség azt a programjaikban, illetve a választás utáni cselekedeteikben kell keresni. Ha betartotta a programját, legalább is azon irányelv szerint irányított, akkor elég nehéz belekötni.


Bocsi, hogy most csak ilyen nagyvonalakban tudtam válaszolni, nem vagyok tájékozott az amerikai belügyekben.

2016. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most ez nem olyan nagy szám. Semmit sem bizonyít. Különböző diákszervezetek minden egyetemen vannak. Én baloldalinak tartom magam, csoporttársam a Jobbik Ifjúsági Tagozatának a vezetője. Mivel mind a ketten ugyanannak a csoportnak vagyunk tagja és esetleg a selmeci hagyományokhoz híven megkeresztelkedünk és később komolyabb politikai pályát fogunk befutni, akkor az azt jelenti, hogy a baloldal és a jobbik között semmilyen különbség sincs?
2016. szept. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az esküre meg annyi, hogy számtalanszor szegték már meg az ilyeneket, pont a hatalomért.
2016. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez mit jelent?

"a selmeci hagyományokhoz híven megkeresztelkedünk "


Egyébként sztem nagyon sok különbség volt ész és indíttatásban a két jelölt közt.

Én G.W. Bush-t az egyik legrosszabb elnöknek tartom.


Érdekes hogy még ennél is van most lejjebb 2016-ban mint jelölt.. :)

2016. szept. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miskolci Egyetem mint jogutódja a selmecbányai egyetemnek, így természetesen diákhagyományait is örökölte.
2016. szept. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!