Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most már a magyarok és mindenk...

Most már a magyarok és mindenki megértik hogy a Britek nem a menekülteket/migránsokat hanem a Kelet európai gazdasági bevándorlókat utálják?

Figyelt kérdés
[link]
2016. szept. 13. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

pontosítsunk:


Az idősebb britek, illetve a brit prolik utálják a kelet-európai gazdasági bevándorlókat ÉS a migránsokat.


A fiatal briteknek nincs sok bajuk velük.

2016. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem képesek felfogni hogy ha ők nincsenek akkor nekik kell pincérkedni, meg recepción mosolyogni. Mert a lengyelek nem a tőzsdeügynök állásokra pályáznak sem a gazdasági helyettes igazgató posztra. Ott még mindig angolok vannak.
2016. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%

"A fiatal briteknek nincs sok bajuk velük."


Pedig tőlük veszik el a magyarok a munkalehetőséget. Ebből is látszik mennyire óriási gondolkodásbeli különbségek vannak.

2016. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

"nem képesek felfogni, hogyha ők nincsenek akkor nekik kell pincérkedni...."


Ígyvan! Ez minden országban, köztünk hazánkban is így van, hogy a csórók és a vendégmunkások csinálják a szar melókat. Én valahogy nem szívesen mennék aszfaltozni, sem 40 fokban, sem -20 fokban:D de nembaj, mert megcsinálják a cigányok és az iskolázatlanabb betelepültek.


A kérdés, hogy ennek tükrében miért bőg a magyar, hogy a mocskocs migránsok elveszik a munkánkat?:D Egy (a mi nyelvünkön) analfabéta, európai mércével aluliskolázott ember kinek a munkáját veszi el?


A világ relatív... én alacsony vagyok, a metrón sok hónaljat látok (ahogy kapaszkodnak)... a múltkor láttam egy nálam is alacsonyabbat, neki a feje tetejét láttam... néha a magyar utálja a migránst, néha a magyar maga a migráns:D

2016. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Prolik és tahók sajnos mindenhol vannak, akik a saját nyomorukat, mindig kell, hogy valaki másra kenjék. Egyetértek azzal, hogy ezek a suttyók nem fogják fel, hogy ha mi és a sok spanyol/olasz/görög/brazil nem lenne, akkor nem lennének pincérek, recepciósok, buszvezetők, takarítók, kukások, szakácsok, víz, gázszerelő, kőműves, orvos.


Én eddig is tudtam, hogy a britek "migrant" alatt a kelet-európaiakat értik, ideértve minket, magyarokat is. Az angol átlaggondolkodás nem vesz tudomást Közép-Európát, az ő agyukban csak Nyugat és Kelet-Európa van. Nekik mi ugyanaz vagyunk mint egy román, szerb, szlovák, horvát, ukrán, ha tetszik, ha nem.

2016. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha mindenkit kizavarnának ki mosogatna mert az angolok nem akarnak. Egyébként hüle kérdés , rasszizmust írnak , most épp a lengyelek kaptak mert ott ők laknak sokan. Most ezzel akarod mentegetni a migráncsaidat?
2016. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként - lehet, hogy ezügyben tájékozatlan vagyok - volt arról szó a briteknél, hogy hazaküldenek minden vendégmunkást? Mármint lesz ilyen?
2016. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha visszaküldenének minden vendégmunkást, akkor tönkremennének?


Szerintetek egy brit, aki akkora egy lusta nép, hogy nem igaz hajlandó lenne a gané munkát is elvégezni, amit az általuk - főleg a proli réteg által - lenézett bevándorló végez?

2016. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Véletlenül volt az 1. mondat végén kérdőjel, nem kérdezem, hanem állítottam. Biztos, hogy tönkremennének a vendégmunkások nélkül.
2016. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!