Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért költ ennyire sok pénzt...

Miért költ ennyire sok pénzt a Gazprom marketingre?

Figyelt kérdés
A Gazprom évi több tízmillió euróval támogatja a Zenit labdarúgócsapatot, ami még érthető is, de miért fizetnek további mocsok nagy pénzeket a Schalkénak vagy az UEFA-nak? Miért ölnek ennyi pénzt a fociba? A BL többi főszponzora(KIA, Heineken, Lays, Playstation) nyilván vevőket akar nyerni, de a Gazprommal nem szerződhet civil ember, ezért nem látom értelmét. Láttam hogy volt egy hasonló kérdés az oldalon, ahol azt írták hogy ez pénzmosás, de én ezt se tudom elképzelni, mert egy milliárdos cég sokkal diszkrétebb, rejtettebb módon tudna pénzt mosni minthogy két hetente több százmillió ember képébe tolni a hirdetését aminek nyilván nicncs értelme. Abban nem kételkedem hogy van célja a dolognak, de vajon mi?

2016. okt. 5. 00:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerinted itt a fideszkőzeli emberek miért ölnek tízmilliárdokat a magyar fociba ami a kutyát nem êrdekli? Pénzmosás a kulcsszó
2016. okt. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!