Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Olaszországnak mióta lett...

Olaszországnak mióta lett ennyire migránsrajongó vezetése? Vagy mindig az volt?

Figyelt kérdés

[link]


Mióta ez a Renzi a főnök, azóta 3x annyi a migráns.

Ami azért elég komoly hiba.


Én szeretem Olaszországot, jó is ott nyaralni.De, amikor legutóbb Rómában voltam, tele volt csapatban mászkáló rossz arcú afrikaival.

Nagyon rossz volt rájuk nézni és mindenütt ott voltak.


Olaszország a legszebb európai ország, vétek tönkretenni a migrációval mindenféle humanista-kommunista indokkal.



2016. okt. 13. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Mjd mikor elegük lessz akkor meg na osszuk szét őket gyorsan.
2016. okt. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha nem fogadnák be őket, akkor nem lenne mit szétosztani.
2016. okt. 13. 20:06
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

"Nagyon rossz volt rájuk nézni és mindenütt ott voltak. "

Szerintem az se lehet túl szép látvány, ahogy a butaság és a primitívség kiül a bamba, gyűlölködő arcodra.

2016. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ez a véleményem.

Az meg még mindig nem gyűlölködés, hogyha szerintem nincs keresnivalójuk Európában.Nem tartoznak ide.Ez egy vélemény.

2016. okt. 13. 20:30
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Egy buta vélemény.
2016. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak annak rossz nézni aki idegengyüülölöö, egyébként meg ha nem tetszik nem kell oda menned nyaralni!
2016. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Olaszországban kicsit más a helyzet mint nálunk. Orbán nagy mellénnyel visszaküldi őket a kerítésen túlra.

De nézd már meg a térképen Olaszország határait. Hova küldjék vissza őket ? A tengerbe a lélekvesztőkön ? Líbia nem fogadja vissza őket örül hogy megszabadul a rengeteg menekülttől. Mit tudnának csinálni a szerencsétlen olaszok. A halálba csak nem akarják küldeni őket.

2016. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Olaszország nem tud mit kezdni velük, ezért akarják máshova tuszkolni őket, amit persze mások nem akarnak.
2016. okt. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Amióta ez a sláger az eu-ban.


De valójában nem kellenek oda, meg igazából szerintem máshová sem.

2016. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Olaszországban egyesek remekül élnek a menekültek körüli bizniszből.... Ha ez nem volna, nem lenne az, hogy a líbiai vizekről épp kiérő lélekvesztőket rohan kimenteni az olasz partiőrség és a haditengerészet...


És nem ahhoz gyűlölködőnek lenni, hogy lássuk a helyzet tarthatatlanságát. Én itt lakom, nem olyan régen, de a változás nem pozitív és nagyon is látható.

2016. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!