Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti melyik amerikai jelöltnek...

Ti melyik amerikai jelöltnek drukkoltok?

Figyelt kérdés
Én Donald Trump-nak.

2016. nov. 2. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Miért drukkolnék bármelyiknek is? Éppen elég amerikai szenny folyik a médiából anélkül is, hogy még önként is ezzel foglalkozzak.
2016. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő egy rakás ..., de azért egy olyan primitív, bunkó elmebeteget, mint Trump, mégsem akarok a legerősebb állam élére.


[link]

2016. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert Amerika világhatalom és eléggé nagy befolyása van.
2016. nov. 2. 18:19
 4/11 Esteyn ***** válasza:
Jill Stein egész normálisnak tűnik...
2016. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyiknek sem!


Clintonné, hát inkább "maunikázna" otthon, Trump meg erősen zakkantnak tűnik, annak azért nem.

2016. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én egyiknek sem, végtére is, nem Amerikában élek.
2016. nov. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő rettenetes. Európaiként viszont Trump. Mindkettőjüknek van "fegyveres" támogatottsága, azaz olyan szervezetek pénzelik a kampányukat, akik fegyverkereskedelemből, harcászati eszközökből élnek. Trumpé a saját használati fegyvereké. Ha látod a híradásokat, nem kelt ki ellene, sőt még tovább támogatta a saját fegyvertartási engedélyt még akkor is, amikor kitörtek a nagy botrányok emiatt. Hillary támogatói között viszont a háborús harcászati fegyveresek állnak. Háborút akarnak, Hillary-nek híresen rossz a kapcsolata Putyinnal. Putyin védeni fogja az érdekeit, lásd példaként most az ukrán válságot. Háborút pedig Európa felé fognak robbantani - egyfelől a nyersanyagok, másfelől Putyin sem hülye, nem fog kétfrontos háborút (egyik oldal az atlanti térség, másik Európa -Európat háborús helyzetben Amerika mellé kötelezi a NATO tagsága). Szóóóóval: a lényeg, én nem akarok háborút. Felőlem az amerikaiak úgy lövöldözik egymást, ahogy akarják, oldják meg saját jogi rendszerrel ezt az amúgy rettenetes és tragikus problémát (saját fegyvertartás - Trump). De ide ne importáljanak háborút (Hillary).
2016. nov. 3. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Még annyi, hogy Trumpnak jó a kapcsolata Putyinnal. A Russia Today-en erről volt is szó, hogy az orosz vezetés egy Trump győzelemnek örülne. Legalább emiatt nem feszülne egymásnak a két hatalom (épp elég borsot törtek egymás orra alá Szíriaban vagy ott van a krími konfliktus...). Ukrajna így is meleg helyzet volt egy harmadik világháborúra, én -mint írtam- európaiként, magyarországiként, magyarként biztos nem akarok ilyet.
2016. nov. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
en nem Europaban elek viszont az orszag ahol elek jo viszonyt apol USA val. en Trumpot tartom jobb valasztasnak bar eleg sok hibaja van de Clintontol megis jobb azt gondolom. majd jovo heten kiderul.
2016. nov. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valaki jól összefoglalta anno, Trump minden ami rossz az amerikai társadalommal, Clinton pedig minden ami rossz az amerikai jogrendszerrel.

Viszont Trump szimplán hülye, de nincs mögötte egy hegynyi botrány és nem vizsgálja az FBI nemzetbiztonsági üggyel MÁSODSZOR.

Bárki más ellen veszítene Trump de itt sajnos ő a kisebbik rossz.

2016. nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!