Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti mit gondoltok MA a párizsi...

Ti mit gondoltok MA a párizsi gyilkosságokról?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve, hogy muzulmán terroristák 130 embert gyilkoltak meg Párizsban, párhuzamos akciókban.

2016. nov. 4. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanazt gondolom róla, mint akkor. Szörnyű dolog, sajnálom az áldozatokat és a hozzátartozóikat. És persze a terrorizmust továbbra is elítélem.
2016. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Ugyanazt, mint akkor.

Minek kellett muzulmánokat Európa telepíteni?


130 liberálisnál csak legyintettem volna egyet, hogy "áh, maguknak köszönhetik, minek támogatják a betelepítést", de mivel ártatlan emberekről volt szó, nem lehet rá legyinteni.

2016. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

# 2


Ez több sebből vérzik.


- Ki telepített muzulmánokat Európába?

- Liberálisoknak mi köze az egészhez?

- Ha egy csoport támogatja is a menekültek ideiglenes ellátását, őket már szabadon meg lehet ölni a te értékrended szerint?

- Minden muzulmán terrorista?

2016. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra célzott hogy minek kellett ellenőrizetlenül beengedni minden jöttmentet és miután beengedték őket még hagyták is őket szabadon garázdálkodni aminek ez lett az eredménye. Hogyha ez szerinted rendben van akkor miért nem mehet be amerikba mindenki akár én te józsi feri rozi meg az összes mexikói? A határok azért vannak hogy szűrjenek ellenőrizzenek ahogy a rendőrök is ha ezt nem teszik akkor stadionokban kalanyikovval lődöznek emberekre válogatás nélkül.
2016. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

# 4


Nem jöhet be mindenki. Bejön az, aki átjut a határon. Onnantól kezdve a hatóságok döntése, mi lesz. A menekülteket el kell látni ideiglenesen. Aki meg nem menekült, csak úgy jött, azt ki kell utasítani.


Akadtak terroristák a menekülthullámmal érkezők között, de nem csak ott. Európában született, európai állampolgárok is voltak köztük. Ennyi erővel minden embert ki kéne utasítani Európából.

2016. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ennyi erővel senkit nem kellene kiengedni a táborokból amit nem tettek meg hiszen kijutottak és bizony amíg le nem ellenőrzik őket kik ők igaz e a mesélyük hogy űrhajó mérnökök és informatikai zsenik és még orvosi diplomájuk is van amellett hogy jogtudósok és gazdasági szakértők mert ha nem tudja igazolni honnan jött mi a végzettsége a nyelvjárása nem stimmel akkor viszlát mehet ammerről jött. Ezzel szemben az utcákon bandákba verődve járkálnak rendőri kíséret nélkül nőket zaklatnak meg fegyvereket szereznek.
2016. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgymeg az állampolgárokat akik gyanúsak szintén figyelik. Őket sem szabad egyedül hagyni kellenek a titkos rendőrök interpol cia mI6 ezért vannak elvileg.
2016. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3#


Kiknek köszönhető, hogy egyáltalán lehetséges közel-keletieknek,afrikaiaknak Európába beköltözni?


A munkaerő problémáját, sokkal józanabb megoldással,vendégmunkás programokkal is lehetett volna kezelni.

De, semmiképpen nem betelepítéssel.


Az a baj, hogy azaz ideiglenes, nem ideiglenes.

A migránsok nem fognak hazamenni.

A felmérések szerint a 85 százalékuk tartósan Európában akar maradni, 5 százalék hezitál és csak 10 százalék menne vissza.

2016. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Egy éve a barátaim egy részét veszítettem el a Bataclanban, a szakmám meghatározó embereit és a biztonságba vetett hitemet egy időre. Magam sem tudom, miért éppen abban a hónapban utaztam haza, de mindenképpen jól tettem.

Amikor visszajutottam nehezen a támadások után a városba, mélységes gyász fogadott és elkeseredettség. Az emberek nem érezték magukat biztonságban az otthonaikban.

Azt hiszem, az Eagle of death metal (akik a Bataclanban léptek fel aznap este) egyik tagja, Jesse Hughes mondta azt, hogyha félünk a jövőben élni és rettegünk mindentől, akkor elérik a céljukat. Igyekszem megfogadni igazából.

De nem gyűlölöm sem a muzulmánokat, sem azokat, akik menekülnek az ISIS miatt. Csak a terrorizmust gyűlölöm, mint eddig. Úgy gondolom, hogy gyűlölettel nem lehet gyűlölet ellen harcolni. A világnak jobbnak kell lennie ennél.

2016. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!