Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok Trumprol es...

Tobi Hurwitz kérdése:

Mit gondoltok Trumprol es clintenrol? Ti kire szavaznatok, ha amerikaiak lettetek volna?

Figyelt kérdés

2016. nov. 7. 12:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Csak extra, vicces trump enek:


[link]

2016. nov. 7. 12:10
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Őszintén szólva nem tudom. Clintonné a korrupt háttérhatalom kiszolgálója. Trump meg egy hányinger undorító emberpéldány, nehogy már ilyenek elnököljenek egy országot. Akire szívesen szavaztam volna az Kennedy elnök a megboldogult.
2016. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Clinton egy ilyen Orbán féle korrupt összevissza politizáló elvtelen politikus. Trump meg egy pszichológiailag instabil elmebeteg. Ráadásul a Képviselőház és a Szenátus is republikánus, valamint Trump alatt republikánus lenne a Legfelsőbb Bíróság is. És az e-mail botrány kapcsán kiderült, hogy az FBI is erősen republikánus párti. Szóval semmilyen visszatartó erő nincs Trump előtt (csak Clinton). És az az ember egy fasiszta. Mindenféle túlzás nélkül, Trump a legnagyobb fenyegetés az amerikai demokráciára a Szovjetunió óta. Nagyon nem bírom Clintont, de ezerszer inkább szavaznék rá.
2016. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Bajban lennék, mert egyikre sem szavaznék szívesen.

Mindkettő rendkívül ellenszenves emberileg is, és mindenféle botrányaik miatt egyiket sem tartom megfelelőnek ilyen pozícióra. Ha már most ennyi minden kiderült róluk, akkor milyen ocsmányságokat fognak elkövetni, ha még feljebb kerülnek?

2016. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Én sem lennék benne biztos kire szavaznék. A két legrosszabb elnökjelölt az amerikai történelemben. Talán Clintonra szavaznék, mert a Republikánus párt szellemisége távolabb áll tőlem, mint a Demokrata párté. De ez a pártnak szólna, nem a jelöltjükre.
2016. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem szpatikus sem Trump, sem pedig Clinton. Egyiküket sem tartom alkalmasnak/méltónak, hogy a világ legnagyobb gazdasági/katonai nagyhatalmát vezessék. Épp ezért én nem is mennék el szavazni. Sajnos most jó politikusok helyett botrányhősök versengenek egy ilyen kiemelkedően fontos pozícióért.
2016. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Kettejük közül egyikre se. Inkább kiválasztanék a maradék 4 közül az egyiket és arra.

Alapból nem elég, hogy hülye mindkettő, de olyan korban is vannak már, ami elég komoly egészségügyi problémák merülhetnek fel. Clintonnál már derültek ki, Trumpnál is kiderült, hogy nincs beszámítható állapotban (normális ember nem csinál orvosi teszteket mindenre pozitív eredménnyel és lobogtatja, hogy ő milyen egészséges), és ezek ketten akarnak lenyomni egy ciklust. Obamanal is elég megnézni milyen komoly hatással volt rá már az első ciklusa is. Aztán megy mind Hillary és mind Trump részéről a csodálkozás, hogy a saját pártjuk közül is igen kevesen támogatják (mielőtt azzal jönnétek akkor mégis miért ők indulnak: money, money, money). Az ottani kisebb pártoknak soha az életben nem lesz még ilyen alkalmuk megerősödni, mint most.

2016. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
50%

"Kennedy elnök a megboldogult."


Egy házasságszédelgő, drogos playboyra. Az igen.

2016. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

"Egy házasságszédelgő, drogos playboyra.Az igen"


Ez az amit sikerült megtudnod róla? Az igen.

2016. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Én Hillary Clintonra szavaznék.
2016. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!