Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump lesz olyan jó elnök...

Trump lesz olyan jó elnök mint a republikánus elődje George W. Bush?

Figyelt kérdés
Hiszen ő is egy nagyszerű republikánus volt. Remélem mindenki érezte az iróniát.
2016. nov. 9. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

lesz,jobb is......

nekünk annyi..

2016. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bush hírnevét 9/11 és Irak megszállása tépázta meg, de a megválasztásának időpontjában kifejezetten bizakodóak voltak az emberek. Trumpot azért választották meg, mert jól adta el magát. Olyan, mint egy szép váza (bár egyesek számára egy cseppet sem vonzó), amely belül teljesen üres. Soha olyan ellenszenvvel nem álltak még szerintem egy leendő elnökhöz, mint hozzá. Ez szerintem jel.
2016. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is a külpolitikai szerepétől tartok elsősorban, de szerintem ebből a szempontból ő nem azt a hagyományos háborúpárti republikánus hozzáállást hozza.


Inkább arra számítok, hogy épp az ellenkezője lesz, és nem beavatkozni fog, hanem izolálódni, ami talán még rosszabb a mostani körülményeket figyelembe véve.


Majd meglátjuk.

2016. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 handsomeboy válasza:
73%
Szerintem visszasírják még az amcsik ezt a választást. esetleg kitörhetne egy forradalom az Elnök ellen.. Minden benne van a Pakliban...
2016. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hamar beletanul. Úgy lesz elnök, mint aki hangszeren játszik.
2017. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!