Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tekintve, hogy Donald Trump...

Tekintve, hogy Donald Trump nem zárta ki annak lehetőségét, atombombát használ Európa ellen, veszélyben van kontinensünk? 23F

Figyelt kérdés
Ő maga mondta nem is olyan régen, hogy nem zárja ki annak lehetőségét, atombombát használ Európa ellen. Veszélyben van kontinensünk?
2016. nov. 9. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ilyet soha nem mondott.
2016. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

9:44


“Can you tell the Middle East we’re not using nuclear weapons?”


“I would never say that. I would never take any of my cards off the table.”


“How about Europe? We won’t use in Europe?”


“I’m not going to take it off the table for anybody.”


“You’re going to use it in Europe?”


“No! I don’t think so. But…”


“Just say it, say ‘I’m not going to use a nuclear weapon in Europe’.”


“I am not taking cards off the table. I’m not going to use nukes – but I’m not taking any cards off the table.”

2016. nov. 9. 09:48
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Rossz esetben ő maga lesz a bomba. De azért reménykedjünk a stábja józanságában.
2016. nov. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Minden veszélyben van. Egy olyan ember kezébe kerülnek a bombák indító kódjai akinek a twitterét elvették a kampány során nehogy meggondolatlan dolgot írjon ki "felhevült" állapotban.
2016. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Igen, mondta, de azt is mondta, hogy ennek csekély az esélye. Másfelől az ő támogatói köre NEM a hadiiparból származik. Ebből kifolyólag ő nem háborúpárti. Clintonnénak viszont igen. Putyin pl. azonnal gratulált Trumpnak; ők, az orosz vezetés a republikánusokban látták az amerikai-orosz kapcsolatok helyretételét. Ennek most hangot is adtak. Clintonnéval pl. rettenetes viszonya volt az orosz vezetésnek, illetve a demokratákkal is. Szerintem Hillary győzelme nagyobb gond lett volna.


Másfelől Trump egy bábu. Ahhoz, h atomot dobasson le, ahhoz a szenátus beleegyezese is kell. Szerintem vele megnyerették a választást (azt mondta, amit a nép akart hallani), és utána a párt majd irányít. Én nem félnék a bombatól, éppen azért, mert a ruszkik az ő győzelmét várták.


Az persze megint más kérdés, hogy ő -Trump- szimpatikus-e. Én nem örülnék egy ilyen vezetőnek. De ez más lapra tartozik.

2016. nov. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A te házadra fogja dobni az első bombát.


Mint mondtam, rettegjetek nyugodtan, csak felesleges, mivel se ti, se én nem tudjuk, milyen vezető lesz Trump és milyen döntéseket fog hozni. A félelemkeltés mindig megy, tök értelmetlenül. Azért fogalmaztam az előbb úgy, ahogy. Hogy ez valakinek az érzékeny lelkébe tiport... hát bocs, de nevetséges az egész, nem tudtam máshogy.

2016. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!