Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerika rasszista?

Amerika rasszista?

Figyelt kérdés

Oké, lehet, hogy hülyeséget írok. De Amerikának szerintem nem nagyon kellene a rasszizmussal jönnie, illetve az "idegenek menjenek haza" gondolatmenetet követnie, főleg nem úgy, hogy szerintem Trump sem indián őslakos.

Ugyebár a migráns fogalma az, hogy valaki elhagyja az országát, egy másik országba költözvén, tehát az amerikai telepesek is tulajdonképpen migránsok, midőn saját országukat elhagyták. Nem is beszélve arról, hogy az új First Lady sem az USA-ban született.

Csak én látok ebben egy hatalmas ellentmondást?



2016. nov. 9. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Trump és a tények?Észérvek ,logika és gondolkodás?

Azt már rég feladta ,mint Orbán.

2016. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 KecskeShajt újra! ***** válasza:
87%

Akkor most szedelőzködjön fel minden nem indián lakos és menjen vissza Európába és Afrikába?

Ez még nagyobb problémát szülne, ha ez megtörténne egyik percről a másikra. De ennek mi köze a rasszizmushoz?

2016. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
Trump győzött,Amerikának vége.
2016. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy mindenki menjen el, hanem azt, hogy egy eleve bevándorló ősökkel rendelkezőnek nem logikus az, hogy ilyen migránspolitikát folytat szerintem.
2016. nov. 9. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Amerika szemében az amerikaiak Nyugat-Európából érkezett, fehér, középosztálybeli, protestáns férfiak.


Amúgy minden ország rasszista.

2016. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 adan21 válasza:
nem igaz minden hol vannak rasszisták de küzdenek ellne
2017. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!