Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Baló Györgynek nézte valaki...

A Baló Györgynek nézte valaki a röhejes szerencsétlenkedését a ma délelőtti ismétlésben?!

Figyelt kérdés

Már régen kihirdették, hogy megnyerte a Trump, de mégis leadták az előző esti ismétlést, amelyben ő meg a két okoskodó, "nagy tudású" szakértő váltig állította, hogy miért nincsen semmi esélye a Trumpnak a győzelemre.

Végig lehetett így röhögni a félhülye szakértőket, akik ennyire nem értenek ahhoz az egyetlen dologhoz sem amiért felveszik -jogtalanul- a fizetésüket!



2016. nov. 9. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem néztem, nem erre izgulok mint te.
2016. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Mivel tegnap este még minden jel arra utalt,hogy Clinton fog győzni,így nem meglepő,hogy értelmes ember így nyilatkozott róla.Tévedtek,ahogy még jó pár millió ember.


Ahhoz neked meg mi közöd,hogy valaki a magánszférában miért kap fizetést?


Azt is bemutatták nemrég,ahogy anno fröcsögött a Viktor,hogy a szocik a nép ellensége,mert növelték az üa. jövedéki adóját.Most mégis ők emelték.

Ezen is röhögj jókat.

2016. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy itt csak sík hülyék vannak!


Ha majd neked is lesz valamilyen hivatalos ügyed és ott majd az ú.n. "szakértő" megállapítja, hogy pl. te voltál a hibás, majd rá jössz!

Persze ahhoz kell némi IQ, hogy felfogjad, hogy miért is fizetnek egy szakértőnek azért amihez nem ért?!


Persze azt meg is kellene érteni, hogy attól mert sokan másra számítottak, akkor mégis mi különbözteti meg a "szakértőket" a civilektől?!!!

2016. nov. 9. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Az az igazság nem szoktam ilyen alakokat nézni.
2016. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!