Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha jövőre terveztem amerikába...

Ha jövőre terveztem amerikába menni túrista vízummal (esta), lemondhatok róla trump miatt?

Figyelt kérdés
Vajon milyen szankciók lesznek az európából érkezők felé?
2016. nov. 9. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Bővebben?A programjában az összes illegálist ki akarja vágni,és szigoritani a beutazáson.Ez gondolom magyarországra is vonatkozik és a többi eu-s országra.


Nyilván nem 3 hónapra mennék,hanem munkát vállalni,rokonom igy van kint 5 éve.

2016. nov. 9. 20:14
 3/13 Szaniszlo Ferenc ***** válasza:
88%
turistavízummal lehetetlen dolgozni bejelentett dolgozóként az usa-ban. Tehát a rokonod valószínűleg semmi jövedelemadót, egészségbiztosítást, nyugdíjjárulékot nem fizet.
2016. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen,így van.

Nem tervezek sokáig maradni,csak mig megkeresem az egyetemre valót.1 év max.

2016. nov. 9. 20:20
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Az lehet, hogy az illegális terveidet keresztülhuzza, kitoloncolás, kitiltás és hasonlok. De gondolom ezen nem lepödsz meg ha egy csöpp eszed van.
2016. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Voltam mar kint esta val,2 honapot dolgozni de az még bőven trump elött volt
2016. nov. 9. 20:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az illegális migrálás, amikor papír, vízum, vagyis érvényes engedélyek nélkül lépsz be egy idegen országba.


Az amerikai turistavízum maga az engedély, vagyis beléphetsz vele az USA területére.

2016. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oké,de ezt mégis hogy tudná megtenni?Nagyon a muszlimok és mexikóiak ellen van,konkrét szó nem esett európáról
2016. nov. 9. 20:21
 9/13 A kérdező kommentje:

Tisztázzuk.

Útlevél+ESTA val mennék.

3 hónapra feljogosít ott tartózkodásra.

De én kb 1 évig kint lennék.

Igy tud valamit csinálni?

2016. nov. 9. 20:22
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

persze jön majd Trump bácsi és elkap.


A realitások talaján maradva mindenkit nem tudnak elkapni, gondolom ehhez megfelelő törvényeket is kell hozni(a republikánusok se feltétlen hívei Trump összes elképzelésének) azokat betartatni (ez majd attól függ mennyire Trump párti az adott állam). Szóval ami eddig ment nem fog egyik pillanatról a másikra megszűnni.


Ugyanakkor talán nem szép dolog tőled kijátszani a vízumrendszerüket, bár ha már így teszel talán ne jelentsd be előre a neten, mert ki tudja mit figyel a nagytestvér.

2016. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!