Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A liberálisok váltak az...

A liberálisok váltak az iszlám kiszolgálóivá, hogy képesek a migránsok miatt iskolai menzaétlapot is átírni?

Figyelt kérdés

[link]

Akinek nem tetszik a 888, alatta ott a forrás.


Általában a liberálisok szokták tagadni az iszlamizáció létezését."Ilyen nincs, nem is lesz"

Akkor ez mi az isten?Csak az nem veszi észre, aki nem akarja.


Személy szerint, gratulálok nekik, ők lettek az iszlám cselédjei.

A magyar(?) (Internacionalistának van nemzetisége?) társaik szokták mondani, hogy Orbán szolgái így, Orbán szolgái úgy.


Hát, az ember inkább Orbán szolgája lesz, mint a migránsoké.



2016. nov. 11. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha minden szart beveszel,akkor megérdemled.
2016. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező,csak jelezném neked,hogy az iskolák Magyarországon is kötelesek igazodni speciális diétákhoz,pl vegetarianizmushoz vagy vallásból adódó tilalmakhoz.

2,Nem tudom te hogy vagy vele,de én nem akarok senki szolgája lenni.De ha te igen,én elfogadom,te életed.

3,Ne olvass 888 és hasonló oldalakat,mert a kérdésedből látszik mennyire fel vagy zaklatva és mennyire tele vagy gyűlölettel.

2016. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Az 1. támogatja a régi szocializmus elvét :: Amiről nem beszélünk az nincs is
2016. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

A magyar iskolák meg a kormány döntésének jóvoltából változtattak az étlapon az nem zavart? Ma már nem lehet sózni az ételt sem. Felháborodtak a szülők. Ezzel foglalkozz ne azzal mi van Németországban!


(HOZZÁTENNÉM, SERTÉSZSÍRRAL NEM FŐZHETNEK A MAGYAR MENZÁKON! EZ IS AZ ISZLÁM MIATT VAN????)

"Emellett az óvodásoknak disznózsírral is készítettek ételeket, ami szigorúan tilos."

[link]

2016. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szokásos orbánista uszításról van itt - ezzel együtt nem feltétlenül kell ennyivel elintézni az ügyet. Szerintem az teljesen helyénvaló, hogy a muszlim diákoknak biztosítanak disznóhús-mentes alternatív étrendet - ez az együttélés normális része. Ezzel együtt - mint baloldali és a "politikai korrektség", azaz a normális emberként való viselkedés pártolója - azt tudom mondani, hogy ezt a "politikai korrektséget" is lehet rosszul csinálni, és itt erről van szó. Úgy látom, itt arról van szó, hogy van ez a panasz, hogy a csirkét ugyanabban a zsírban sütik, mint a disznót, vagy valami ilyesmi. Na most ez egy baromság, és meg kell mondani, hogy ettől még nem lesz tisztátalanabb a csirkéjük. Ettől még persze kaphassanak disznómentes étrendet. Emellett viszont szó sincs arról, hogy a migránsok miatt törölték ki a disznóhúst, senki nem követelte a disznóhús betiltását a suliban. Csak éppen az iskola úgy döntött, hogy ha már ennyire el kéne különíteni a disznót meg a csirkét, akkor inkább hagyják a francba a disznót, mert nem éri meg a hercehurca.


Az egész ügy egyetlen következménye, hogy ebben az iskolában a konyhások bénázása miatt a diákok nem kapnak disznóhúst. Ettől még kapnak persze sok más húsos ételt. Bár Orbán Viktor is csak ennyit ártana ennek az országnak.

2016. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A te döntésed, én senki szolgálja nem leszek. Sem az iszlámé, sem a kereszténységé, sem Orbáné, sem a csúsztató, uszító, hülye cikkeké.
2016. dec. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!