Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok Norbert Hoferról...

Mit gondoltok Norbert Hoferról és azon gondolatáról, hogy közép-európai szövetséget szeretne?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem kiváló ötlet.

Hofernél látszik, hogy jó politikus.A rendelkezésre álló repülőkkel hajókkal deportáltatná a migránsokat Európából,ha rajta múlna.


Egy közép-európai szövetség sikeresen fellépne Angela Merkel ellen meg Svédország ellen is.



2016. nov. 20. 20:43
 1/7 partizana ***** válasza:
Horvátországot és Szerbiát nem lehet egy birodalmon belül tartani és szerintem minket sem a románokkal még ha ez egy kicsit kevésbé radikális viszony is..SRB és ROM kivételével én tudnám támogatni.
2016. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán lenne értelme, és szerintem is a románokat, szerbeket kihagyva.


Az más kérdés, hogy meddig lenne működőképes.

2016. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Hofer lehetséges partnerként Magyarországot, Csehországot, Romániát, Szerbiát, Szlovéniát és Horvátországot nevezte meg. Indoklása szerint ezekkel az országokkal a Monarchia idején már szövetségben volt Ausztria"


Szerbiaval es Romaniaval sose volt szovetsegben Ausztria, egybkent tamogatom az otletet a romanok, szerbek nelkul, beveve a szlovakokat.

2016. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van egy olyan gond, hogy a felsorolt országok legfontosabb kereskedelmi és gazdasági partnere pont Németország, aki ellen te fel akarnál lépni.


Szívás.

2016. nov. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ostobasagnak tartom, raadasul a tortenelmet sem ismeri...
2016. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Röviden azt gondololom hogy Hofer egy neonáci ideológiát rendkívül megnyerő és szimpatikus köntösbe öltöztető politikus. Aki viszont jobban utánanéz az tudhatja hogy Hofer és a nézetei a mostani konzervativnak mondható kormánynak is elég meredekek. Jah és akkor az FPÖ röl ne is beszéljünk ami a régi jobbiknak felel meg, hasonló finomságokkal mint a halálbüntetés stb. Szóval adja ég hogy a zöldektől a Van der Bellen nyerjen. Habár hozzáteszem ennek a szsvazásnak nincs akkora tétje, nem kormányt választanak.
2016. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah azt kihagytam hogy ettől még az európai szövetség ötlete jó. Viszont románia meg szerbia már nekem is meredek.
2016. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!