Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Leszázalékoltként tudok...

Leszázalékoltként tudok Angliában munkát vállalni? C2 60% rokkantsági ellátás

Figyelt kérdés
Megváltozott munkaképességű vagyok C2 60% (depressziv skizofrenia, bipolaris zavarok, insomia stb) rehabilitaciom nem javasolt. Jelenleg 65000ft ellatast kapok kb fel eve jövőre szeretnék kimenni angliába és munkát vállalni ilyen esetben mire számíthatok? Be kell jelentsem? Az ellátást továbbra is kapom? Illetve kulfoldi munkavallalasnal szamit ez valamit?

2016. nov. 26. 15:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

Ezt mégis hogy képzeled?

Angliában tudtál dolgozni, aztán hazajössz, és hirtelen megint a segélyt kéred?

Talán az éghajlat gátol meg abban, hogy itthon is munkát vállalj?

Képtelen vagyok felfogni ezt a naivitást...

(Minden bántó szándék nélkül!)

2016. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen mert itthon nem fogok apróért dolgozni..
2016. nov. 27. 14:01
 13/13 Dudok Andrásné ***** válasza:
58%
Ha te bárhol is dolgozni fogsz, ugy kivágnak a rokkantságiból, hogy oda ha legközelebb lábnélkül visznek be, akkor sem fogod soha megkapni.!!! tessék magad gyógyultnak nyilvánitani és mehetsz világgá.Én 47 éves munkaviszonyommal sem kapok annyi nyugdijat mint te!! Gondold át, mert hatalmasat bukhatsz!!!
2016. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!