Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A keresztény-konzervatív...

A keresztény-konzervatív fidesz szavazók miért ballibeálisozzák a keresztény-konzervatív CDU-t?

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 12:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%

Nekik mindenki balliberális aki nem tetszik nekik.

Nem tetszik nekik, hogy a CDU normális modern, haladó konzervatív párt és nem olyan ultrakonzervatív, begyepesedett mint a Fidesz-KDNP.


Számukra baloldali és a liberális szitokszó.

2016. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%

Én nem vagyok FIdesz szavazó, de én is liberálisnak tartom a CDU-t.


Meg is indoklom,miért.

Ugyanolyan bevándorlóbarátok, mint egy liberális párt.Ugyanúgy nem tesznek semmit az egyre nagyobb iszlám befolyás ellen, mint egy liberális párt.


Egyszerűen, egy jobboldali párt nem olyan, mint a CDU.

2016. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
#2: Valószínű a látásmódod az befolyásolja hogy itt nálunk mi van, pont hogy a CDU a keresztény konzervatív néppárt.
2016. dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
34%
Ez a keresztény konzervatív néppárt jól elintézte a német nép karácsonyát a liberális elveivel.
2016. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
46%

"Valószínű a látásmódod az befolyásolja hogy itt nálunk mi van, pont hogy a CDU a keresztény konzervatív néppárt."


Nem befolyásol semmit.


A CDU konzervativizmusa miben nyilvánul meg?

Én a nevén kívül semmiben nem látok, ez egy liberális párt igazából.


A kereszténységük megint megér egy misét.Keresztény, de muszlimbarát?Hogy is van ez?



Nálam egy jobboldali párt ott kezdődik, hogy néppárti és nem idegenrajongó.Nemzeti és nem túlzottan internacionalista.

2016. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
31%

mert mondjuk manapság mi sem áll távolabb a CDU-tól, mint a keresztény konzervativizmus


mondjuk elég baj az, hogy a nyíltan baloldali pártoktól, meg a vallásgyalázás (amennyiben az a kereszténység) nagyon is közel áll

2016. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%

A vallásnak nincs helye a politikában!

Magánügy.

Legyen otthon keresztény.

2016. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%

#5-#6: Beszéltek itt, dühből, érvek nélkül.

A kereszténység helytartóját a Pápa szavait olvassátok majd el, mire is szólította fel a keresztényeket. És mondjuk annak a papnak a szavait is hallgassátok meg aki most fogadott be menekülteket.


"A kereszténységük megint megér egy misét.Keresztény, de muszlimbarát?Hogy is van ez? "

Idézettel segítek, járj utána honnan van: "Szeresd felebarátodat, mint magadat!"

2016. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
29%
A név nem kötelez manapság. A Fidesz se fiatal demokratákból áll, ahogy a CDU se konzervatív keresztényekből. Elnevezhetsz egy kupac szart szarvasgombával töltött vadgalambnak, attól még nem lesz ehető.
2016. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
37%

Merkel partja minden csak nem konzervativ. Aki ezt mondja annak fogalma sincs a konzervativizmusrol valamint Europa osszes tobbi jobboldali partjanak a politikajarol. Egy konzervativ politikus sehol a vilagon nem migracio barat.


Egyebkent sokat gondolkoztam mar rajta hogy trollkodasbol alapitok egy liberalis partot (Feher Galamb Egyutt a Bekeert Liberalisok Szovetsege) majd elkezdek szeljobboldali politikat hirdetni, fekete bakancsokkal masirozni az utcan, kisebbseget diszkriminalni stb az engem kritizaloknak meg mondhatom hogy elnezest en feher beke galambos liberalis vagyok csak nezzenekra a part nevere...

2016. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!