Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Dominikai köztársaság...

A Dominikai köztársaság mennyire lehet biztonságos hely?

Figyelt kérdés

Ez a nagy álmom, hogy egyszer ide vigyem el a párom szülinapjára


[link]


2016. dec. 20. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

A szállodák és tursitarezervátumok mindenhol biztonságosak.


Magas az emberölések és a rablások száma. Elég erős a szervezett bűnözés. A turistáknak általában a csomagjára pályáznak, turisták csak nagyon ritkán szenvednek el fizikai bántalmazást.

Legalábbis a brit külügy szerint.

2016. dec. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
_Én egy évet éltem ott, szálodában dolgoztam. Biztonságos hely, nyilván vannak környékek ahova nem kell menni, de az minden országban van. Az általad linkelt kép turista hely, ott semmi attrocitás nem lesz. Sajnos földrengés, tsunami előfordulhat bármikor a Hispaniolán, bár általában Haiti jobban beszívja.
2016. dec. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
biztonságos
2016. dec. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
34%
1-es amit írsz, az Dominikára és nem a Dominikai Köztársaságra vonatkozik. Biztonságos hely én simán mászkáltam Santo Domingoban az utcákon mindenféle atrocitás nélkül Higüeyben, Punta Cana-n és Bayahibén ugyanez a helyzet.
2019. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy Dominika. Dominika Köztársaság meg Dominikai Közösség van.
2019. márc. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dominikai*
2019. márc. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!