Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb ország ezek közül?

Figyelt kérdés

Ausztrália, USA (valamelyik állama), Szingapúr, Svájc, törpeállamok (Monaco, Luxemburg, Lichenstein), Írország, Izland, Svédország, Dánia, Finnország, Norvégia, Perzsa-öböl menti gazdag államok (pl. Egyesült Arab Emírségek: Dubai, Abu Dhabi stb.), Hollandia


Szerintetek melyik a legjobb ország politikai, társadalmi, gazdasági helyzetet tekintve? Esetleg más ország?



2017. jan. 3. 00:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Svájc.
2017. jan. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
USA. Én ott élnék legszívesebben. Csodálatosnak tartom az egészet úgy, ahogy van. Főleg Miami-t és California összes városát, meg Las Vegas-t is. Bármit megtennék, hogy ott éljek. De ha egyszer eljutok és körbeautózhatom, már akkor is boldog leszek. Szerintem ott van az igazi élet. Csak a hülye fegyvertörvény nem tetszik. Ha ugyanúgy lenne az éles lőfegyver dolog, mint például Magyarországon, akkor a világ legjobb helye lehetne.
2017. jan. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Svédország

Svájc.

USA-azon belül Kalifornia,New York


De ez az én egyéni szimpátiámon alapszik.Attól függ,hogy te milyen környezetben,milyen emberek között szeretsz élni.

2017. jan. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Svájc nem unalmas? Sokan ezt mondják rá.
2017. jan. 3. 01:44
 5/23 anonim ***** válasza:
Az unalom nem volt eddig szempont.
2017. jan. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Hát ha annak, hogy anyagi, fizikai és jövőbeli biztonságban vagyok, szép és gazdag környezetben, semleges politikai helyzetben élek.. szóval ha ezeknek az az ára, hogy unalmas... ám legyen!:D

Vagy sok helyen csak azért van gyűlölködés, mert unatkoznak? Elég szomorú..:S


De amúgy Svájcon túl szimpatikus még Hollandia, Izland, Monaco vagy akár USA egy ehhez hasonló időjárású része is.

2017. jan. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"Az unalom nem volt eddig szempont."


Társadalmi dolgokba beletartozik.


# 6

Nyilván az, hogy unalmas és nem pezseg az élet, nem azt takarja, hogy nincsenek polgárháborúk :D

[link]

2017. jan. 3. 02:24
 8/23 anonim ***** válasza:
Svédország, Hollandia.
2017. jan. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Hollandia

Ott legalis a fu :D

De amugy is ott sokkal toleransabbak nyitottabbak

fu es prostitucio legalis ami a liberalis eszmehez hozzatartozik mivel nem art senkinek csak a hasznot hozza

Legjobb hely a bolygon Amszterdam

En most oda keszulok remelem minel hamarabb megerkezek oda.

2017. jan. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9%

#2nek is jol kimostak az agyat a fegyverellenes mainstream mediaval.latszik hogy nem jartal meg az Allamokban,a normalis helyeken messze jobb a kozbiztonsag mint itt.



Japan hol marad kerdezo? az is tok jo.full high tech,egy rassz,egy etnikum,egy kultura.tokeletes homogen orszag.


ezen listabol US szerintem legjobb..nyugat Europa

meg Eszak Europa lassan konyec.

2017. jan. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!