Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mi lesz ennek a...

Szerintetek mi lesz ennek a vége? Én nagyon félek a jelenlegi politikai helyzet (bevándorlás, Trump lesz az elnök. ) következményitől.

Figyelt kérdés

A ti véleményetekre vagyok kíváncsi, de miheztartásképpen leírom az enyémet: a bevándorlási válság miatt rövid úton 7-8 millió migráns lesz Európában és annak közvetlen közelében. Fel fog tűnni egy értelmiségi személy, szintén bevándorló, aki hatalomátvételre buzdítja ennek a néhánymillió személynek nagy részét. Rövid úton kis ellenállással megtörténik a hatalomátvétel, és kizsarolják a hadsereg nagy részének asszociációját. Mindezt az USA az Orosz Föderáció és Kína tétlenül figyeli, mert tartanak az arab kézre került atomfegyverektől.


Az enyém elég ijesztő, hallhatnám a ti alternatív jövőképeiteket? A részletektől ne kíméljetek!



#jövő #III. világháború #migráció #bevándorlási válság
2017. jan. 8. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Európa a migránsok birodalma lesz, Trump meg jól szétatomozza a világot, kipusztul az emberiség. Néhány évszázadik/évezredig nem lesz élet a bolygón, majd kialakul ismét, ami mivel nem ismeri a mi történelmünket, szintén elfogják követni hibáinkat.
2017. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Európai Unió 28 tagállamának összesített lakossága 508 191 116 fő. 7-8 millió átveszi a hatalmat?
2017. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várjuk ki a végét. Hajlamosak így tenni az emberek, mintha ez az egész csak a 21. század új fejleménye lenne.
2017. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Európában jelenleg ennél jóval több migráns él. Mivel gyakorlatilag az is migráció, ha elmész kirándulni külföldre vagy ha külföldön az EU-n belül vállalsz munkát szintén. Emiatt egyébként a több százezer külföldön élő magyar mind-mind migráns.

Még mielőtt egy ilyen kérdést felteszel, tájékozódni kellene. Egyébként az a helyzet, hogy azokat akiket nem kapnak menekültstátuszt folyamatosan fordítják vissza a németek. Összesen pár százezren maradhatnak az EU-ban.

Jelenleg mellesleg él vagy 20 millió arab/muszlim az Unió területén, már évtizedek óta.

Hogy mi fog történni?

Semmi. Itt lesznek pár évig, lehet évtizedig. Aztán attól függően, hogy mennyi idő telt el, mire a hazájukban béke lesz (nyilván akinek a nagyszülei is itt születtek nem küldik "vissza) visszamennek.

De azt is el tudom képzelni, hogy már azelőtt visszaküldik őket, a szélsőjobb megerősödése miatt.

2017. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Általában ilyen jövőt szoktak felvázolni az M1 műsoraiban is...
2017. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó, beismerem, hogy az enyém rohadt irreális, úgyhigy annál jobban szükség van a ti válaszaitokra.
2017. jan. 8. 16:52
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem, idővel asszimilálódnak a migránsok és nem lesz semmiféle hatalomátvétel. Ha mégsem asszimilálódnak, akkor lesz hatalomátvétel, csak más "irányú". Radikális, szélsőjobbos hatalomátvétel.
2017. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Majd kiderül.


Én mindenesetre nem itt kérdezném a sok "okost" a lehetséges jövőképet illetően. Ráadásul nem jövőbelátó senki.

2017. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A migráció szerintem is aggasztó jelenség, és sokkal súlyosabb annál, mint ahogy jelenleg gondoljuk, ugyanis a globális felmelegedés miatt belátható időn belül a Földön jelentős területek válnak teljesen lakhatatlanná, ez az új migráció pedig óriási katasztrófát hozhat Európára (is). Ehhez képest a jelenlegi szíriai konfliktus lófing. Ez egyébként kezd is lecsengeni, a 2015-ös 900 ezres menedékkérelem helyett 2016-ban már "csak" 300 ezret adtak be Németországban, ráadásul hónapról-hónapra csökkent ez a mennyiség.

Nem tudhatjuk azonban, hogy mikor robban ki a következő migránsválság, csak annyi bizonyos, hogy ki fog. És arra már célszerű lenne normálisan felkészülni.

2017. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem is jobban aggaszt az, hogy a közeljövőben sokkal nagyobb népmozgás várható, különösen Afrika felől. Most is rengeteg az észak-afrikai (mmint nem nálunk), de ez talán még csak a vihar előtti csend.

Továbbra is azt mondom, hogy koncentráljunk a jelenre. Első körben ez úgyis Ny Eut fogja érinteni, ők pedig úgy érzem, hogy képesek kezelni a problémát. Mi koncentráljunk csak a saját gondjainkra, ami nem Trump, és nem menekültválság.

2017. jan. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!