Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mennyire van...

Szerintetek mennyire van igazuk a srácoknak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=t9nBwJwkP-Q


Én végighallgattam őket és engem elgondolkodtatott a témájuk. Mi a véleményetek erről?



2017. jan. 8. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Van egy olyan érzésem, hogy ti készítettétek a videót (hiszen még csak 30+ fő nézte meg)(bocsi, ha tévedek, és te csak a szerencsések közé tartozol, akik az első megtekintők közé tartoznak). Most nincs időm meghallgatni, de ha pár mondatban elmondod, hogy miről szól, akkor szívesen reagálok rá.
2017. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én csak belehallgattam és azt kell mondanom, hogy egy kicsit bővebben is utána lehetne járni a dolgoknak, mert Trumpnál szerintem egyáltalán nem igaz, hogy azért támogatták, mert ő is kis ember aki közölük jött.
2017. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pont ezért raktam ki ide, mert valamiért kis nézőszámmal bír pedig (én szerintem) igényesen van felvezetve és kitárgyalva egy téma. Nem az én videom. Általában nézőszám/komment/likie,dislike/video tartalom alapján véleményt tudok formálni, de ez csak úgy lóg a levegőben.
2017. jan. 8. 22:45
 4/10 A kérdező kommentje:
témája Trump útja az elnökségig, a migráció meg az isis ha jól tudom.
2017. jan. 8. 22:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nekem nincs arra másfél órám, hogy ismeretlen idegenek véleményét meghallgassam, hogy utána ezekről az idegen véleményekről diskuráljak.


Meg különben is, van nekem saját véleményem a világ dolgairól, nem vagyok máséra utalva.


Ha össze tudsz dobni magadtól pár épkézláb mondatot Trumprol, az ISIS-ről, vagy amiről csak akarsz, akkor arról viszont szívesen dumálok veled. ;)

2017. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Okoskodó 13 évesek, azt se tudják miről beszélnek, tudod van az amikor elolvasod a hírek főcímek, de a cikket már nem, majd pedig abból a sok címből te összeraksz valamit, na így jutsz el erre a szintre amin ők is vannak, Trump, daish, Krím stb. ezek ennél jóval mélyebb témák.....
2017. jan. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Had mondjak valamit kérdező. Trump a globális felmelegedés ellen van, de erősen. Azaz nem megújuló energia párti. És ezzel kiket támogat? A közel-keleti országokat. Tudod attól, hogy bevándorlóellenes, még nem biztos, hogy valójában is ellenük van. Közel-keleti iparmágnások és nagyhatalmú emberek segítették a pozícióba, Trump a saját emberük. Lehet szidja őket, de csak a látszat kedvéért, nem lehet erre adni. Nem minden az, aminek látszik. A föld átlag hőmérséklete folyamatosan nő. Esőerdő már szinte alig van. Nem, tényleg alig van, kevesebb, mind gondolnád. Afrikában az a széles zöld öv az egyenlítőnél teljesen eltűnt már, kb 1-2 Magyarországnyi területű csak. Azzal, hogy a nem megújuló energiát támogatja, valójában olyan érdekeket támogat, amik nem képviselik az emberiség érdekeit. Ez itt a baj.


[link]

2017. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt azért szerintem nem lehet kijelenteni, hogy Trump az öböli olajsejkek saját embere, de az igaz, hogy egyszer majdnem csődbe ment,mcsak az utolsó pillantaba pár arab üzletember megmentette, csak ugye az egyszerű tanulatlan embereket muszlimozással, zsidózással vagy épp cigányozással (Szlovákiában vagy Romaniában pl. magyarozással) lehet megnyerni.

Az biztos, hogy nem fogja elfelejteni azt az egykori szívességet nekik, de nem ő az egyetem jó példa erre, Magyarországon is van letelepedési kötvény, meg gyűlölet kampány egyszerre.

2017. jan. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Köszi, hogy részben egyetértesz velem, de amúgy is hülyeség volt, amit írtam... Alapból fölösleges ezzel foglalkozni. Persze, jó egy kicsit okosabb dolgokról beszélni, mint a kocsmázás, meg hogy kivel mi történt, de így összességében nincs értelme a történelmen meg a politikán filózni. A tudományos dolgok sokkal érdekesebbek, és szórakoztatóbbak. Érdekes, hogy azokról utálnak beszélni, az még a jobb eset, ha csak unalmasnak tartják. A történelmi meg politikai dolgok meg annyira izgatják az emberek fantáziáját, pedig szerintem sokkal unalmasabbak, mint a tudományos témák. Az unalmas politika érdekli az embereket, az izgalmas tudományt, amitől okosodhatnának, és megtudnának egy csomó érdekes dolgot, meg unalmasnak tartják. Olyan fura ez számomra.
2017. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudod ez olyan, hogy kit mi érdekel, én pl. olyanokról, hogy foci vagy kocsik nem tudok beszélni, mert nem is értek hozzájuk, meg nem is érdekelnek, a politika viszont a mindenem, publikálni is szoktam, szóval nekem ez állandó téma. A gond csak az, hogy sokszor bizonyos témák nagyon bonyolultak, nekem is van pár dolog amiről inkább nem is mondok semmit, mert nincs időm annyira mélyen beleásni magam, hogy egy biztos véleményt kialakítsak. Trump meg amugy már most sok mindenben megváltoztatta a véleményét, valószínűleg meg mondták neki, hogy azért még sem lehet minden ügy ahogy ő azt elképzelte, választás ide oda az USA nagyhatalom, ha évtizedekig egy bizonyos úton haladsz akkor nem lehet csak úgy hipp hopp irányt váltani. Egy kis ország esetében még esetleg, de nekik azért mégsem. Szóval szerintem várni kell meg, hogy meglássuk mi is lesz a Trump sztori vége.
2017. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!