Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok, mi lesz a...

Mit gondoltok, mi lesz a Brexit végkifejlete?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Addig húzzák az időt, ameddig csak lehet, és amikor már senkit sem érdekel a népszavazás eredménye szépen visszatáncolnak. Nem lesz itt semmiféle brexit. Még a kilépési szándékot sem jelentették ki hivatalosan, és már most megmondták, hogy a tárgyalások legalább tíz évig el fognak húzódni.
2017. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Bedől az EU és helyreáll a rend.
2017. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Hosszú lesz a kilépési foylamat és a Skótok örömmel megtorpedóznák(jól is is teszik).
2017. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem se lesz Brexit, ha annyira ki alarnának lépni akkor már benyújtották volna a kilèpési szàndékról a nyilatkozatot. Egyébkènt a britt parlament is ellenzi az egészet, szóval nem fogják megszavazni. Én arra gondolok, hogy elöre hozott választások lesznek és addigra sikeresen meggyözik a többséget arról, hogy nem jó ötlet arra játszani, hogy kilépjenek. A felálló új kormány ismét EU párti lesz. Ez lenne a jó verzió szerény véleményem szerinte, de aztàn lehet az is, hogy mégis kilépnek. A vak is azt mondta: majd meglátjuk.
2017. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ebből a népszavazásból nem lehet visszatáncolni; kilépnek, némileg megsínylik, de majd egy Norvégiához hasonló szerződéssel gyakorlatilag visszajönnek.
2017. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ti komolyan elhiszitek, hogy ki fognak lépni? Én kötve hiszem, a népszavazás után maga a miniszterelnök mondott le, Nigel Farrage a UKIP párt elnöke pedig visszalépett, na ennyit róluk. Pont az ő példájuk szemlélteti, hogy mennyire nem éri meg kilépni. És csak úgy mondom, a legtöbb szavazó azt sem tudta mire szavaz, erről több helyen volt szó. A skótok, walesiek és észak-írek is eupártiak, szóval nem kockáztathatják meg a Brit Unió felbomlását.
2017. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Láttam Theresa May kijelentését, de nekem gyanús, hogy 1. 2 évük van arra, hogy kilépjenek, addig még ki tudja mi fog történni, az is lehet, hogy addigra elbukik a kormányuk, 2. a lisszaboni szerződés tartalmazza ezt, ha lesz egy kis eszük, módosítják ezt a szerződést és nem a britek oldalán állna a 26 tagország.


Ráadásul eléggé ellentmondásos volt, ki akar lépni az EU-ból, de azért az EU előnyei kellenek, meg azok járnak nekik.

2017. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Látom itt többeknek nehezére esik elolvasni hogy mit mondott a brit kormányfő. A brexitről szóló népszavazással nem lehet szembemenni, "kemény" brexit várható, amivel éppenséggel az angolok járnak a legjobban, erről árulkodik az is hogy a font szárnyalt a dollárral szemben ma is. Az EU-nak nagyon kell majd igyekeznie hogy elfogadható együttmüködési feltételeket ajánljon a briteknek az EU utáni időszakra.
2017. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8-as te el is hiszed amit egy politikus mond? Na itt kezdődnek a bajod.


Mondta, hogy nem lehet megállítani, de azért az előnyöket élvezni akarná az ország. 2 év alatt még bármi történhet, túl sok érdek sérülne ahhoz, hogy ez tényleg megtörténne.

2017. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még tárgyalások sem kezdődtek, addig még felesleges erről beszélni.
2017. jan. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!