Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A brüsszeliták miért egy...

A brüsszeliták miért egy olyan "nemzetek feletti Európáról" álmodnak, ami tele van migránsokkal?

Figyelt kérdés

Az egész egy kultúrmarxista lázálom.


Szeretnék az Európát egyesíteni, viszont nem gondoskodnak arról, hogy európaiak éljenek benne.

Ugyanis, akárki akármit mond, Európát a fehér emberek teszik azzá, ami.

Ha elirtjuk őket, vagy kihalnak, akkor a kontinens nem lesz méltó a jelenlegi megnevezésére.


Nagyon úgy néz ki, hogy a főnökeink Brüsszelben, Stassbourgban, egy migránskontinenst akarnak, olyan jövőképet, hogy utcán minden 2. ember vagy afrikai vagy muzulmán.


Vagy, a bevándorlóktól várják az egyesítést?

Talán végül létrejön egy rasszfüggetlen, nemzetfüggetlen massza, akik majd megalapírják az Egyesült Európát?



2017. jan. 23. 13:31
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
21%
utolsó kérdezhetek egyet ezzel kapcsolatban?
2017. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
Aki ezt a vendegmunkas programot javasolja, az lemaradt kabe 50 evvel.
2017. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezni mindig szabad itt.
2017. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
23%

Libéria alkotmánya rasszista vagy sem? idézem:


"Article V, Section 13 of the 1847 Constitution, which limits citizenship to "persons who are Negroes or of Negro descent."


ezek után tehát kérdezem,ha nekik joguk van FAJI alapon kizárni embereket annak lehetőségéből hogy állampolgárok lehessenek,akkor a nyugati országoknak miért nem? :)

2017. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
75%
Most kicsit szégyellem magam, hogy nem tudtam fejből Libéria kinek ad állampolgárságot. Joguk van, de ettől ez még ugyanúgy rasszista, meg diszkrimináló. Bár feltételezem, hogy abba az alkotmányba lehetnek még más furcsa dolgok is, ebből kiindulva.
2017. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
36%
ha nekik joguk van,akkor nekünk is én úgy gondolom.én tiszteletben tartom..Libéria a fekete afrikai embereknek..de akkor nyugati országok európi embereknek,nemde? :) apropó...Kína,Japán,Izrael,nekik nem kell diverzívnek lenni,csak nyugati országoknak hogy is van ez kéremszépen? : )
2017. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
92%
Merica, attól még, hogy az egyik ember hülye, még nem kell a másiknak is annak lennie..
2017. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
ezt most miért írtad utolsó? :) én csak kérdezgetek itt..hogy is vannak ezek a dolgok...úgylátszik a jóból csak a nyugati országok kapnak... ;)
2017. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
92%

28, úgy értem, hogy attól még, hogy más megkülönböztet faji alapon, nekünk még nem feltétlen kell...

Ilyen alapon, ha más agresszív, erőszakos, ha más lopva szerzi a pénzét, nekünk miért kell becsületesnek vagy dolgosnak lenni?

Ha ugyanolyan vagy mint ők, miért tartanád magad jobbnak? Sokszor emberek teljesen alaptalanul tartják jobbnak magukat a másiknál... tessék, most van indok, erre jön a válasz, hogy "ha ők úgy, akkor mi is":D

2017. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
persze érthető álláspont,de én csak arra világítok rá mennyi kettős mérce van..és a lényeg hogy tényleg nem tesznek semmit a bevándorlás ellen..sőt..
2017. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!