Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Trumpról?...

Mi a véleményetek Trumpról? Néha elcsodálkozom hogy lehet ez az ember Amerikai elnök.

Figyelt kérdés
Ez egy igazi amerikai üzletember. Jó az hogy ez az ember amerikai elnök? Az ilyet vissza kellene nyomni az üzleti életbe, nem?
2017. jan. 24. 21:38
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
63%
Magyarázd már el, hogy a hillary mitől lenne jobb. Ja, csak mert nő, akkor elnézést.
2017. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Most hogy mondtad szerintem Hillary jobb lett volna.


Most komolyan szerinted Trumpot érdeklik az emberek, és hogy mi van velük Amerikában? 1. ő az elnök ez hatalom. 2. nem érdekli a "nép", ahogy a politikusok az embereket nevezik.


Ő azt mondja nem kap fizetést, ok. lehet, de a vállalatbirodalma és a családja profitál belőle hogy ő az elnök.

2017. jan. 24. 21:45
 3/40 anonim ***** válasza:
36%
Mért, a gyapotszedő jobb volt?
2017. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Ki Obama? Szerintem igen.


Trumpot vissza kellene "verni" az üzletemberek közé, a gazdag vállalkozó haverjai közé szerintem. Szállodák, egyéb biznisz, azt maradjon is ott.


Mondom, engem annyira nem érdekel persze.

2017. jan. 24. 21:48
 5/40 Psycho ***** válasza:
78%

Én óvatosan fogalmazom és kissé kételkedem. Óvatos főleg azért vagyok, mert nem tudni, mennyire fest róla torz képet a média.

Kétely azért van bennem, mert, ahogy te is írtad, üzletember, az élettörténete alapján pedig azért nevezhető ebben sikeresnek is - viszont nem politikus.

Egy hasonlat példával: ha a gyártósoron dolgozók közül főnökké tesszük Bélát, mert ő az, aki legjobban dolgozik, lehet, hogy hatalmas öngólt lövünk, mert más készségek szükségesek a kettőhöz, és az egyikből nem következik a másik.

Mivel nukleáris kódokat kapott Trump, reménykedem benne, hogy belátja, hogy a politika kevésbé az ő asztala, és emiatt igyekszik majd olyan szakemberekkel körbevenni magát, akik viszont értik a dolgukat. Az idő és az objektív tények fogják igazolni, kinek van igaza.

2017. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%

Az Amerikai Egybesült Államoknak Ronald Reagan óta nem volt épkézláb, normális elnöke.

Az öregebbik Bush meg Billy Clinton talán határeset, de ez az utolsó 3 ez valami botrány.

Tessék, Ő volt Ronald Reagan:

https://www.youtube.com/watch?v=5MDFX-dNtsM

2017. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
64%

Trump olyan, mint a Star Wars előzménytrilógiája. Egyszerűen divat utálni. Tök mindegy, hogy semmit se tudsz róla, mindegy, hogy nem láttad egyszer se és azt se tudod eszik-e vagy isszák, a lényeg, hogy utáld, mert ez a trendi.

Kißaszott csótányok..........

2017. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
22%

# 7/7 Időpont ma 21:57


Gondolom az eszedbe se jutott, hogy az előzménytrilógia valóban egy kalap fos, és csak tönkretették a világ egyik legikonikusabb főgonoszát azzal, hogy egy nyavalygó óvodást csináltak belőle :-D


Szóval ja, Trump valóban az előzménytrilógia. Hillary meg mondjuk Jar-Jar.

2017. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
41%

Látva a mostani eseményeket, egyre jobban örülök, hogy nyert.


Mármint, itt mutatkozik meg az igazi liberális/demokrata természet. Látva a sok idiótát, akik rohannak tüntetni, mert nem az van, amit ők akarnak. Csak addig van szabadság/egyenlőség/testvériség, amíg az van, ami az ő fogukra való. Látni a sok álszent, buta sztárocska szenvedését. . .


Most legalább a felszínre kerülnek a sérelmek. Ha politikailag nem is a legalkalmasabb ember egy ország élére, mint személyiség nagy változásokat tud előidézni.

2017. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
75%
Azt azért vegyük figyelembe, hogy nem ő irányítja amerikát van mellette 1000+1 olyan tanácsadó akik konyítanak a politikához. Azért előny, hogy az üzleti szférából került az elnöki pozícióba mert (eredményeiből következtetve) tud jó döntéseket hozni. Nem is keveset. Hillary 1x volt firstlady meg 1x külügyminiszter ami azt tükrözi, hogy volt 1 jó döntése mégpedig, hogy hozzá ment Bill-hez. Tudom egy picit ki van sarkítva, de én így látom a dolgot.
2017. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!