Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit jelent számotokra a vaslady?

Mit jelent számotokra a vaslady?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek Margaret Thatcher-ről?

Hogyan értékelitek a munkásságát?

Pozitív vagy negatív figura?


Kellene ma is olyan mint ő? Több országba is úgy értem akár magyarországra.


Indoklást is nyílván kérek. :-)


Nekem pozitív a véleményem róla, mégha nem is értek vele egyet. Ez így hülyén hangzik, de arra gondolok hogy mivel különleges helyzet volt úgy gondolom igenis szükséges volt ahogyan cselekedett.


De rátok vagyok kíváncsi. Miért igen, miért nem, jó vagy nem jó, tetszik vagy nem tetszik.



2017. febr. 5. 21:38
 1/5 Szimeon ***** válasza:
0%
Az öreglány jobboldali létére neoliberális politikát folytatott. Ez rövid távon hozott eredményeket, hosszú távon viszont láttuk, hova vezetett.
2017. febr. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"öreglány jobboldali létére neoliberális politikát folytatott"


Mivel a neoliberalizmus kőkeményen jobboldali ideológia, így e téren nincs min csodálkozni. A fidesz is unortodox gazdaságpolitika címszó alatt sok tekintetben neoliberális gazdaságpolitikát folytat 2010 óta.

2017. febr. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szimeon ***** válasza:
95%
A Fidesz jobbára neokonzervatív gazdaságpolitikát folytat, lehet, hogy van néhány neoliberális intézkedése is.
2017. febr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a neokonzervatív munka és a neoliberális nem sokban különbözik egymástól, csak az egyiket a baloldal vette fel a másikat a jobboldal. Alapja korrupt. Nem ugyanaz mint néhány évtizede bizonyos esetek. Ezek én úgy tudom a 90-es évekre volt jellemző.

A Fidesz ehcte neokonzervatív kormányzást folytat.


Viszont akkor teljesen más volt a helyzet. Ez benne a lényeg.

2017. febr. 6. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
nézd meg a vaslady című filmet. választ kapsz. nagyon jó a film
2021. nov. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!