Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szeptember 11. -ei World...

Krisszeki82 kérdése:

Szeptember 11. -ei World Trade Center terrortámadásával kapcsolatos túlélő története igaz? Igaz lehet az amnéziás történet, vagy csak egy buta vicc?

Figyelt kérdés
Bocsánat a hülyeségeket kérdezek!De halottam egy olyan sztorit,hogy a terrortámadás után,évekkel később találták meg az utolsó túlélőt! Állítólag megsérült,és amnéziás lett. Hajléktalanként élt,és nem emlékezett semmire. Felismerték évekkel később,és úgy került vissza a családjához. Halottatok ilyet,vagy olvasott valaki hasonlót?
2017. febr. 6. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez csak urbal legend,annyi mentős,tűzoltó meg rendőr volt ott,hogy kizárt,hogy sérülten valahogy elkeveredjen,a kórházban meg úgyis azonosították volna valahogy,ha máshogy nem,akkor közzé teszik a képét és a rokonai meg jelentkeznek érte.
2017. febr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Én erről nem hallottam, de nagyon kamu szaga van. Ha megsérült, akkor a kórházban biztos keresik a hozzátartozókat. Nem volt nála semmilyen azonosító okmány? A család nem kereste? Nem nézték a kórházakat, ha eltűnt? A tv-n nem jelentették be, hogy eltűntként keresik? Az ápolók nem keresték a családot? Évekig leszarta a kórház, a család? Nem túl reális...
2017. febr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket. Azért kíváncsi vagyok a többiek mit írnak.
2017. febr. 6. 00:44
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Én hasonlót a Dr Csontban láttam,ahol egy hajléktalan megsérült a Pentagonnál.
2017. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!