Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Erről mi a véleménye azoknak,...

Erről mi a véleménye azoknak, akik imádják a "mesés keletet"? Szabad az orosz pofon, többi lent.

Figyelt kérdés
[link]
2017. febr. 7. 22:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
A pofon nem gyerekbántalmazás. Az pedig valóban nem mindegy, hogy milyen célzattal adják. Ha az alkoholista apuka pofánvágja a gyereket, mert részegen ment haza, az továbbra is büntetendő, a gyereknevelés viszont nem.
2017. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Igen,elvileg az oroszok a keresztény hitvilághoz tartoznak.

De nagyon hasonlít ez a gondolkodásmód az iszlámhoz,hogy az apa a család feje,akinek korlátlan hatalma van a család felett.

És ezt még olyan maszlagba is önteni,hogy ez a szeretet jele,hát elég gyomorforgató.


Az én értelmezésemben a férfi és a nő egyenjogú tagjai a párkapcsolatnak,ahol pedig gyerek is van,a gyerek nem egy eszköz,amit magad alá rendelsz.És rajta éled ki az uralkodási mániádat,vagy a munkahelyi elnyomásból adódó kisebbségi komplexusokat nem a családodban éled ki.


Az ilyen gyerekek inkább félnek az apjuktól,minthogy tisztelnék őket.

A félelem és a tisztelet nem ugyanaz.


Sajnos az oroszok eléggé elnyomott rendszerben élnek,és ezért is van ennyi erőszak családapa,aki otthon éli ki az agressziót.Inkább otthon legyen nagy a szája,mint a melóhelyén vagy a társadalmi dolgokban,úgy áll hozzá a politika is.

2017. febr. 8. 18:49
 23/32 A kérdező kommentje:

Ha a gyerek részegen ment haza,akkor sem kell pofon vágni.


Pontosan azért fog inni a gyerek legtöbb esetben,mert otthon rossz a közeg,az apa egy zsarnok a családban.

Egy kamasz gyerektől nem lehet elvárni még,hogy felelősségteljesen gondolkozzon.

De utat biztos nem azzal kell neki mutat,hogy leverek egy pofont,és azt teszed,amit én mondok,mert megint kapsz egyet.


A bántalmazott gyerekek egy része csak tovább viszi az erőszakot a saját családjukba.

2017. febr. 8. 18:52
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Még egyszer mondom: a pofon, ha nevelő célzattal adják, nem gyerekbántalmazás. Ha a 14 éves kisfiú vagy kislány részegen megy haza, pofon KELL vágni. Én nem is mertem ilyet csinálni gyerekkoromban, mert tudtam, hogy ez lenne a vége. Rossz jegyért viszont kaptam néha egy-egy taslit, most pedig diplomás mérnök vagyok, jóval átlag feletti fizetéssel. Pofonok nélkül nem jutottam volna idáig, ebben biztos vagyok.
2017. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
19:10: neked sem lennék az ismerősöd, szégyelld magad. Stockholm-szindróma.
2017. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Rossz jegyért tasli?


Nekem volt olyan iskolatársam,aki mikor 3-as kapott elkezdett zokogni,hogy az apja idézem otthon "kifogja taposni a belét".


Persze nem verte agybafőbe,de a gyerek félt az apjától.

2017. febr. 8. 20:22
 27/32 anonim ***** válasza:

"Még egyszer mondom: a pofon, ha nevelő célzattal adják, nem gyerekbántalmazás."


Akárhányszor elmondod, attól még ugyanúgy nem lesz igaz. Ez a módszer csak a politikában működik.

2017. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ezek szerint több ezer éven át minden szülő gyerekbántalmazó volt. Jó tudni :)
2017. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"Ezek szerint több ezer éven át minden szülő gyerekbántalmazó volt. Jó tudni :)"


:O Igen! Sőt, mondok esetleg még néhány dolgot, amik meglephetnek téged, meg bárki mást, aki nem járt az iskolában töriórára: a rasszizmus, a vallási gyűlölködés, a járványok, a babonák és az értelmetlen öldöklés is sokkal gyakoribb volt évszázadokkal ezelőtt. Szerencsére azért a világ általában véve javulófélben van, ezért az ilyen primitív szokások a gyerekbántalmazáshoz hasonlóan fokozatosan visszaszorulnak, illetve a mai emberek jelentős része legalább képes felismerni, hogy ezek rossz dolgok, miközben régebben ezeket teljesen természetesnek vették.

2017. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
47%
Látom, hatott a szélsőliberális agymosás :D Azért hála istennek az ismeretségi körömben a normális emberek vannak többségben, nem úgy, mint a gyk politika rovatában.
2017. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!