Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik Orbánt szidják, hogy...

Akik Orbánt szidják, hogy náci, azok mit szólnak hozzá, hogy ez megy most Amerikában?

Figyelt kérdés

[link]


Egyébként meg a hírre visszatérve, hogy Trumpot is védjem, az is felháborító, hogy ennek a nőnek 14 évig nem jutott eszébe, hogy valahogyan rendezze az okmányait, 14 éven át élt az USA-ban illegálisan? És amikor végre valaki rendet akar tenni, akkor ő a gonosz?


2017. febr. 11. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"heves tiltakozások közepette megtörtént Trump elnökségének ELSŐ kitoloncolása.""ez megy most Amerikában" Azt, hogy nevetséges vagy!
2017. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

1) Mutass már mondjuk három példát arra, hogy valaki Orbánt nácinak nevezte. A diktátor szokásos, de én még szerintem ilyet nem is hallottam.


2) Egyébként meg pár elmebetegen kívül nyilván mindenki ki van borulva azon, hogy a szabad világ vezetője egy retardált bohóc. Főleg azok, akik utálják Orbánt.


3) A nő 14 évesEN ment az USA-ba, nem 14 éve. Kikerestem az eredetit, azt írják 22 éve élt ott illegálisan: [link]


4) Az USA-ban nem olyan nagyon könnyű állampolgárságot szerezni. Arizonában főleg:

[link]

Obamának az volt a politikája, hogy aki dolgozik meg békés, annak legyen egy "path to citizenship" program, míg aki csak a bajt csinálja, azt ki kell toloncolni. Ki is toloncolt közel 2,5 MILLIÓ embert. De egyben befogadott nagyon sokat. Nem akarok túlozni, elég lagymatag volt a "path to citizenship" programja, de legalább volt valami.

Trump ehelyett kizárólag deportálásban gondolkodik, de még ahhoz is inkompetens. Szóval ha nincs bajod a békés illegális bevándorlókkal, akkor is Obama volt a jobb (bár közel sem ideális), de ha bajod van minden bevándorlóval, akkor is Obama volt a jobb. Persze lehet hogy Trump még bepörög, de eddig "liberálisabb" volt a mexikói bevándorlókkal, mint Obama. Nem azért, mert így akarta, hanem mert ennyire buta. Szóval az, hogy Obama csak úgy hagyta elburjánzani a mexikóiakat, és Trump rendet akar tenni, csak retorikában igaz. Obama azt mondta, hogy ő csak segíteni akar nekik, miközben rekord számú illegálist deportált, Trump azt mondja hogy mindenkit deportálni akar, de túl hülye hozzá hogy rendesen megszervezze.

2017. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fejlődünk. USA is Orbántól tanul.
2017. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is felháborítónak tartom ezt, Orbán basi nem náci!
2017. febr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Muráti Emőke ***** válasza:

"Imádom" amikor Magyarországot fejlett országokhoz hasonlítják, pláne a világ vezető hatalmához.

OV ott cipőpucolónak sem jelentkezhetne be, sem a "politikai" tudása mert az nulla sem a szociális érzékenysége mert az is zéró, sem az empátiája az is a nullával konvergál meg a kinézete alapján sem. (Egy jobb állásnál már fontos a megjelenés, lassan a takarítónál is).

Nem beszélve az elmeállapotáról (csak rá kell nézni 2002 óta kezelt zavarodott, "kellemes benyomású") még a pszichológiai teszteken sem mehetne át. ÉS ez TÉNY

2017. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"amerikai férjét és két gyerekét hagyta hátra." WUT???

Ha a férje amerikai akkor őneki miért nem volt zöldkártyája? Sőt miért nem volt már állampolgár ennyi idő után?


Valamint a rendőrségnek nincs köze a bevándorláshoz, de a riport rendőrségi furgont emleget, miközben ez az egész a CBP, ICE hatásköre...


De hát mit is várhatunk a rtl-től, szerintem valami lényeget kihagytak...

2017. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!