Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehet, hogy még az...

Hogy lehet, hogy még az agyonszabályozott Svájcban is engedélyezték a Street View-t, gyakorlatilag csak Németországban és Ausztriában nem?

Figyelt kérdés

2017. márc. 2. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Azért, mert a svájciak értelmesebbek?

Nem csak ebben, hanem úgy általában mindenben.


Nem értem, hogy az említett két német nyelvterületű országban, mitől félnek.

2017. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
A nemetek erre valamiert kulonosen haklisak. Facebook-on a nemet kollegaim fele nincs fent (a magyarok mind), es ha megis, akkor is nagyon de nagyon szukszavuan van kitoltve a lapja, fotok alig, postok alig.
2017. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Szeretik a magánéletet, nem akarják hogy házuk, kertjük, vagy akár kocsik látszodjanak ennyi
2017. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
En se vagyok se facebookon, sem semmilyen kozossegi xaron. Teljesen felesleges es ertelmetlen idiota marhasag az egesz. Aki akar ugyis megtalal telefonon, emailben, neadjisten még talán szeméylesen is, ha meg keresek valamit, azt a facebook nelkul is tokeletesen megtalaltam eddig. En megertem, hogy meg a google autot sem engedtek be kepeket csinalni, nagyon helyes, lenne 3 relative uj auto a kertes hazam elott nekem sem hianyozna, hogy lefotozgassak, senkinek semmi koze hozza.
2017. márc. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Jó kérdés, én is gondolkoztam rajta régebben. Valószínüleg azért van így amit írtak előttem is meg olvastam egy érdekes cikket régebben a svájciakról. Állítólag 10/8 svájci rendszeresen kémkedik a szomszédja után. Nagyon durva dolgokat hallottam, pl 10 után már tilos lehúzni a wct este. Na most képzelheted, a street view egy igazi megváltás volt nekik. :"D
2017. márc. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Én Ausztriáról tudok nyilatkozni.

Itt azért tiltották be 1 évre, mert a Google-s kocsik begyűjtötték a nem védett Wifi-k adatait is. Viszont a tiltást később feloldották, ez viszont a Google-t már nem érdekelte, így nem is küldtek semmilyen kocsit.

Ausztria ezért van teljesen kimaradva.


Mellesleg Svájcban se mindenhol elérhető, leginkább a német nyelvterületeken. Svájc franciák lakta részén például nincs Google Street View. Ugyanúgy Németországban is elérhető egy-két nagyvárosban.

2017. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemetorszagban teljesen legalis a Street View, nincs betiltva, a google hagyta abba.


Meghozza azert mert annyi kerelem jott be hozzajuk az ingatlantulajdonosoktol hogy tegyek felismerhetetlenne a hazukat, hogy a google bedurcizott es abbahagyta az egeszet.

2017. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!