Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ENSZ Emberi jogok egyetemes...

Az ENSZ Emberi jogok egyetemes nyilatkozatabol a tagallamok azokat a cikkelyeket fogadnak el, amelyiket akarjak?

Figyelt kérdés

En azt hittem ez egy abszolut egyezmeny, de aztan ha jol tudom Szaud-Arabia is ENSZ tagallam, de a nok jogaival kapcsolatban sok cikkelyt nem fogadott el amit egyebkent tartalmaz a Nyilatkozat. Hogy van ez pontosan?


Koszonom elore is a valaszokat!



2017. márc. 11. 12:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, eliras. Nem fogadnak, hanem fogadjak.
2017. márc. 11. 12:44
 2/5 anonim ***** válasza:
az ENSZ is olyan h amelyik ország eleve civilizáltabb, ott jól működik, de aztán nézz meg minket vagy akkor nézd meg a szaudiakat aztán látod, mi a helyzet. az alap-elmélet szép, csak aztán sok országban működésképtelen,, sőt, olykor kifejezetten összeférhetetlen az adott állam berendezkedésével.
2017. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy ne fogadták volna el. Az más kérdés, hogy folyamatosan megszegi gyakorlatilag mindegyik ország.
2017. márc. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem ő most nem a formális elfogadásra gondol. ...
2017. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez csak egy nyilatkozat, politikai állásfoglalás az ENSZ Közgyűléstől.

Több iszlám állam is kritizálta, mert ellentétes a sharia törvényekkel.

1990-ben az Iszlám Konferencia Szervezete kiadta az iszlám alternatíváját az Iszlám Emberi Jogok kairói Nyilatkozata című dokumentumot.

2017. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!