Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek melyikük legyen a...

Szerintetek melyikük legyen a következő Elnök?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk jelölni kéne valakit Trump ellen 4 év múlva, és tartanánk magukat hogy női jelölt legyen , akkor ti hogy gondoljátok?


Maradjon Hillary Clinton a jelölt és próbálja meg újra vagy olyasvalaki legyen mint Michelle Obama?



2017. márc. 16. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Obama.
2017. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Sandars. Női elnökökből csak margaret thatcher volt jó de egy ilyen clinton nem kell. Amellett hogy az út szélén hagyja a szegényeket és lehülyézi őket még el is várja hogy őt elfogadónak nevezzék.
2017. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 partizana ***** válasza:
86%
Obama
2017. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha Trump elég féregséget csinál a négy év alatt akkor talán még Clinton is győzhet, de Obamának mindenképpen jobbak az esélyei.
2017. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Engem kene ott jelolni, jol felkavarnam az allo vizet.
2017. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

2,Ez nem inkább Trumpra igaz?

A szegények juttatták hatalomhoz,az első intézkedési meg azok voltak,hogy csökkentette a gazdagok adóterheit és elvette a legszegényebbektől az egészségügyi biztosítás esélyét is...és persze mindezt a szabadságra hivatkozva


Egyébként Clinton már nem fiatal,szerintem ő is tisztában van vele,hogy később már nem bírná ezt a munkát,így is volt olyan,hogy elájult a kampány alatt

Én is Obamára szavaznék,de sajnos ő nem lehet.

Michelle Obama se lenne rossz választás,ő viszont nem akar indulni.

Egyébként komolyan mondom én Zuckenberget ültetném a fehér házba,csak nincsenek ilyen tervei neki se:D

Szerintem olyan valaki fog indulni 4 év múlva,akiről most fogalmunk nincs,úgyhogy meglepi lesz:D

2017. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Van némi pikantériája annak hogy az elitellenesek az elit egyik legszimbolikusabb tagját választották meg (D.T.) elnöknek. De most a világban úgyis ez a trendi: bort isznak és vizet prédikálnak.

Nem hiszem hogy M.O. indul a választáson de ha igen akkor előnyt kovácsolhat a népszerűségéből és a jó híréből. H.C. addigra örülhet ha a hamut nem mamunak mondja majd (ennek angol megfelelőjét) és a híre se valami jó. Ő most GY.F. amerikai megfelelője csak H.C. nem volt még elnök.

D.T. is nagyban annak köszönhette a győzelmét hogy már több évtizede nagyon híres és az amerikaiak egy része azt gondolta hogy kemény kezű vezető lesz. A következő választásokat már az IT ipar és az internet fogja eldönteni. Már most is nagy szerepe volt az internetes kavarásnak abban hogy végül D.T. lett az elnök és H.C. elbukott. Lassan megtanulja a világ: Soha ne szórakozz az IT-sekkel.

2017. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Obama, ha női jelöltre gondolunk, aki egyúttal alkalmas is.


Bernie Sanders, ha a legjobb jelöltet akarjuk.

2018. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem a Milo.


Minden szempontból ideális lenne. A férje fekete, szóval tessék, az is megvan.

2018. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%
Bárki aki nem nigul.
2018. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!