Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Martin Schulz lesz a német...

Ha Martin Schulz lesz a német kancellár ezt az jelenti h NO-t egy 8 osztályt végzet ember irányítja majd?

Figyelt kérdés

Tudtommal akinek nincs befejezett középiskolája továbbá értségije sem azt úgy kell tekinteni h legmagasabb végzettsége 8 általános.


V akkor az ottani általános rendszer (ha más van ).

Ezt csak azért röhej mert még Kim Jong-un-nak is van diplomája. Méghozzá egy Svájcból.

Ehhez képest Schulz-nak egy német középiskolára sem futotta 2-es értségivel.


Pedig még a Teremszolgáktól is alap követelmény a diploma.


2017. márc. 22. 14:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%

" repül az összes német cég magyarország területéről."


Nem ok baxnanak ra, elhiheted. Lenne hirtelen vagy szazezer munkanelkulitek pluszban.

2017. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Szimeon ***** válasza:
68%
Kim Dzsong-Un csak középiskolás koráig tanult Svájcban!!!
2017. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ha az kell a németeknek akkor csinálják, elég szégyen lesz az nekik.



Az iskolázatlan sulc-istenítők meg máskor pl. egy jobbikos képviselő villanyszerelő szakmáján csámcsognak, úgyhogy olyanok is vagytok. :P


Egyébként meg itt a félanalfabéta sulc martinka akit annyira istenítetek! :D


[link]

2017. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2017. márc. 22. 21:14
 15/21 anonim ***** válasza:

tegnap 20:11


Ezeket barmely politikus eljatsza, ezen mit kell csodalkozni? Gondolod a magyar politikusok jobbak, ok nem csalnak adot, jarulekot, meg ki tudja meg miket?

2017. márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én nem csodálkozom rajta, ti istenítitek azt a suttyót, meg nyomkodjátok a piros mancsokat más híján. :P
2017. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 MolotovPunk ***** válasza:

/Az iskolázatlan sulc-istenítők meg máskor pl. egy jobbikos képviselő villanyszerelő szakmáján csámcsognak, úgyhogy olyanok is vagytok. :P /


Legalább tanulnál meg helyesen írni.Amúgy engem személy szerint baromira nem érdekel az,kinek alacsony,vagy magas az iskolai végzettsége,ha a munkáját jól végzi és ért is ahhoz,amit csinál.

A világ pedig mindig is ilyen volt,nem kell azt hinni,hogy minden diplomásnak,vagy magasan képzett embernek álom melóhelye van jó fizetéssel is.Továbbá nem minden alacsonyan képzett embernek van rossz melóhelye kevés pénzért.....

2017. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

" Legalább tanulnál meg helyesen írni.Amúgy engem személy szerint baromira nem érdekel az,kinek alacsony,vagy magas az iskolai"


Szerintem nincs nagy gond a helyesírásommal, pluszban szánalmas is vagy, hogy ebbe tudtál csak belekötni! :P

2017. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 MolotovPunk ***** válasza:
Szerintem meg az a szánalmas,hogy valószínűleg irigységből kritizálsz egy politikust olyan dologgal,amihez nem sok közöd van.
2017. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Annyi "közöm" csak van hozzá, hogy ha közvetve is mint úniós főgóré tevékenysége, döntései Magyarországra is hatással lehetnek.


Nem tudom miből gondolod, hogy ez "irigység" (ha csak nem magatokból indulsz ki), hanem arról van szó, hogy aki az eu-ban akkora pozíciót tölt be legalább rendelkezhetne kicsit komolyabb, a posztjához illőbb, magasabb végzettséggel.

2017. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!