Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az miért izmozik állandóan...

Az miért izmozik állandóan migránsügyben? Miért kötelesség a befogadás?

Figyelt kérdés

[link]


A sógoréknak sem igazán jön be a migránsbetelepítés.

Azt nem értem, miért kötelesség e befogadás.

Egy szabad nemzet, eldöntheti,kiket fogad be és kiket nem.Egy szolga nemzetnek megmondják kiket kell befogadnia


Harsogják,hogy a befogadás "erkölcsi,jogi" kötelesség.

Erkölcsi?

Az igazán erkölcsös a deiszlamizáció,kitelepítés lenne.Az tenne jót hosszútávon egy európai nemzetnek.


Jogi?

A törvények megváltoztathatóak, vagy elég egy rendelet és egy tollvonás,máris megszűnik a befogadás.



Ha az EU nem fejezi be ezt a kultúrmarxista,68-as stílusú politikát,könnyen lehet,hogy szétesik.



2017. ápr. 4. 10:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%

"Miért kötelesség a befogadás? Jogi?

A törvények megváltoztathatóak, vagy elég egy rendelet és egy tollvonás,máris megszűnik a befogadás."


Mert vállaltuk, szerződésben. Vagy tudod mit, akkor mostantól én is kivonom magam a szabályok alól, mert úgy tartja kedvem. Csak egy tollvonás.


Az EU miattatok gyengül. Befogadtak, aztán nem tartod tiszteletben a kultúráját, törvényeit.

2017. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Én azt nem értem miért fogadtunk be sok százezer lengyelt a háború idején mikor senki sem akarta őket. Nagymamám mesélte hogy loptak tőlük krumplit de volt hogy ásót is. De akkor sem és most sem kérdezik kinek mi a jó....
2017. ápr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

"Az EU miattatok gyengül. Befogadtak, aztán nem tartod tiszteletben a kultúráját, törvényeit."


AZ etnikai összetétel miattatok hanyatlik, a nemi erőszak is a befogadáspártiak miatt növekszik,ahogy a terrortámadás igazi felelősei is ők.


Amikor beléptünk az EU-ba, nem vállalatuk,hogy liberálisok leszünk.

2017. ápr. 4. 10:32
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

"Mert vállaltuk, szerződésben."


Be tudod ezt másolni a csatlakozási szerződésből?

2017. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%

"Mert vállaltuk, szerződésben."

Nagy Britannia is vállalt valamit, de nyilván nem ezt, ami most van, szóval kilép. Egy tollvonás.

2017. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#5: Na jó, Nagy- Britannia mindig ilyen se veled, se nélküled viszonyban volt az EU- val.
2017. ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
AZ Unió pumpálja a szegény országokba a pénzt, ergo Ő tehet egy követelést, hogy mit szeretne a honorációért cserébe.
2017. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy valakinek az érdeke, ezt az egységes európát megossza. Ha mással nem küldenek migránsokat.
2017. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező te elvárod hogy téged befogadjanak, de nem érted másokat miért akarnak befogadni. Meg ugye itt háborús menekültekről beszélünk.


Szerintem az EU ott hibázott hogy bevette a szüklátókörü visszamaradott kelet-európai országokat. Fényévekre vagyunk a nyugattól gazdaságilag, kulturálisan és emberileg is.

2017. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Akinek nincs empátiája, úgysem tudod elmagyarázni neki a probléma lényegét.

Akinek meg van, így nem tesz fel kérdést.

2017. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!