Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Egyesült Államok milyen...

Az Egyesült Államok milyen alapon támadott Szíriára?

Figyelt kérdés

Persze, tudom, az erősebb kutya... de konkrétan milyen jogi alapja volt arra, hogy oda lőjön ki rakétákat, amivel nem ért egyet? Az ENSZ oldalán nem találtam erről közelményt.


[link]


2017. ápr. 7. 08:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Jogi alap? Épp az, hogy "A háború a politika folytatása más eszközökkel." amúgy meg szimplán annyi történt, hogy több közel-keleti ország be akart avatkozni, ezek szépen összeültek az USA-val, és úgy döntöttek, hogy az ISIS térnyerése miatt be kell avatkozniuk.
2017. ápr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
59%
Irakot is vegyi fegyverek ürügyén támadták meg.
2017. ápr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
Trump bedühödött Asszadra, a gáztámadás miatt és úgy döntött odacsap.
2017. ápr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%
Ha a támadás az amerikaiak által szövetségeseket érte akkor egyszerű válaszcsapás volt.
2017. ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
A Republikánusoknak nem kell igazán alap, háborúsdi múltjuk ismert. Bush után szabadon Trump is várható volt ilyen lesz. Azt mondják a vegyi támadás volt a fő ok, amit nemzetközi egyezmények ítélnek el, amit állításuk szerint Aszad intézett. Erre a szenátus és mindenki felhatalmazta az elnököt cselekedjen. Cselekedett is.
2017. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
21%

#3


Még azt sem tudják ki követte el a gáztámadást.

2017. ápr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
17%

#5



Miért a demokraták nem? Koszovós színjáték nem dereng?

2017. ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
65%
#7: "Koszovós színjáték nem dereng?" Mesélhetnél mert így elég érdekes. Úgy tudom az egész régiót érintő konfliktus volt amire a NATO válaszolt, Szerbek népirtottak és szándékuk volt arra is hogy Slobodan Milosevic rezsimje terjeszkedjen. De azért jó hogy Trump és Bush után egyből már Demokratázol. Valahogy vártam hogy lesz egy kötekedő.
2017. ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
55%
Hogyhogy ki követte el? Konkrétan azt a légibázist tették földdel egyenlővé ahonnan a vegyi támadás indult. Az pedig a Szír kormány kezén van.
2017. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!