Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » "Egyáltalán, hogy fogadja az...

"Egyáltalán, hogy fogadja az amerikai adminisztráció azt, hogy egy kis közép-európai ország ad ultimátumot nekik? "

Figyelt kérdés

Ez az izléstelenül megfogalmazott kérdés nem tőlem származik hanem az index.hu firkászától.

A CEU rektora emigyen válaszolt:

"...nagy hiba ultimátumot adni az Egyesült Államoknak."


Hát ez a stilus azért egy kicsit ki kellene hogy csapja a biztositékot minden jó érzésű magyarnál...



2017. ápr. 11. 21:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ebből az egészből én csak azt nem értem, hogy kinek mi köze egy M.o.-on működő egyetemhez. Volt itt már egyetembezárás, meg összevonás, de senki nem szólt egy büdös szót sem.

Lehet, hogy most mások érdekeit sérti.

Ha egy egyetem ekkora politikai hatalmat képes gyakorolni, hogy Eu-ban és USA-ban is erről magyaráznak, az már piszok komoly kérdéseket vet fel a működésével és céljaival kapcsolatban...

2017. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

# 11/11 Időpont tegnap 21:44


Mondjuk mert az egyetembezárás és összevonás nem volt a demokrácia alapelveivel ellentétes? Ki járt rosszul az Óbudai Egyetem létrejöttével? Melyik egyetemet lehetetlenítették el, konkrétan rájuk szabott törvénnyel?

2017. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!