Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Theresa May szerintetek is...

Theresa May szerintetek is sokkal szimpatikusabb mint Angela Merkel?

Figyelt kérdés
Ha Németországnak egy ilyen józan és konzekvens vezetője lenne mint May, akkor az EU sem süllyedne egyre mélyebbre.

2017. ápr. 18. 19:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem, egyáltalán nem.
2017. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Thatcher forog a sírjában, hogy Theresa Mayjel hasonlítjátok össze. Ahogy írták May azért van ott, hogy ő vigye el a piszkos munkát, amire senki se hajlandó: a Brexitet. Merkellel összehasonlítani nem lehet, May nem tett le semmit az asztalra. Merkel ahogy írták az EUban meghatározó erejűvé tette Németországot, a gazdaságát fellendítette, stb. May eddig mit csinált? Semmit, próbálja levezényelni a Brexitet és továbbra is behazudni a saját népének az milyen jó lesz. Szóval Mayt Merkelhez se lehet hasonlítani, Thatcherhez pedig végképp nem.
2017. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
2017. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Te jó isten, May mint konzekvens vezető? Ez a nő úgy változtatja a politikáját, mint más a zokniját. Keress rá: "Theresa May U-turn". Úgy látom nem igazán vagy otthon a brit politikában. Az tény, hogy ránézésre igényesebbnek tűnik, mint Merkel, tehát jobban öltözködik és a többi, de ez azért van mert ő egy gazdag tory, teljesen más világból való, mint a keletnémet Merkel. A gyakorlatban viszont ő egy gyenge vezető, bár most már Merkel sem mondható túl erősnek, hiszen kormányt se tud alakítani.
2017. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

"... Keress rá: "Theresa May U-turn"


Rákerestem. Nevetséges hülyeségek, olyanok irogatnak ilyesmiket akik még egy ovis kiscsoportot se lennének képesek irányítani. May viszont az Egyesült Királyság és a brit kormánypárt irányítását kapta meg feladatul, a brexittel megfűszerezve.

2017. nov. 5. 22:34
 16/28 anonim ***** válasza:

En lattam May nehany beszedet. Remek szonok, jo humora van, eroteljes, karizmatikus.

Nem ertem mi a baja azoknak, akik szidjak.

Ami pedig a Vasladyvel valo osszehasonlitast illeti: ilyesmit majd akkor, ha mar LEGALABB egy eve tolti be a hivatalat, nem akkor, amikor meg fel eve sincs.

2017. nov. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
A vaslady drágaságaim, olyan politikát teremtett amit minden elemében elutasítok, mert túl sokan vesztettek rajta , DE! A világ megváltoztatásán fáradozott, és meg is változott a világ, és nem a közelismerést szolgálta. Egy politikus számára nincs nagyobb elismerés mint mikor az ellenfele azt mondja: "én is ezt folytatom". Na ez Thatcher. May ezzel szemben egy megalkuvó karrierpolitikus aki mindig azt képviseli amiből a szélfúj, és azon fáradozik, hogy szétlopja magát a kabinetje. Pont.
2017. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Mayt Maybotnak gúnyolja az egész brit sajtó, mert mindig úgy beszél mintha betanított szöveget mondana fel, és mindig csak az aktuális szlogeneket ismétli. Ennyit a jó szónokságról. Nem tudom miért akarjátok beállítani valami erős vezérnek, amikor saját párttársai is leváltanák ha nem félnének egy új választástól.
2017. nov. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

"... saját párttársai is leváltanák ha nem félnének egy új választástól."


Érdekes feltételezés, csak éppen túl sok alapja nincsen. Nagy-Britanniában egy miniszterelnök-csere önmagában nem lenne ok arra hogy megint előrehozott választásokat tartsanak (persze a munkáspártiak vagy a skót nacionalisták szerint biztosan).

Ezzel együtt nem gondolom hogy mindenkinek szimpatizálnia kellene May-jel, megértem ha valakinek nem jön be, akár Merkellel, akár a brit PM elődökkel összehasonlításban. Pld Cameron hozzá képest nagyobb showman volt, Cameron parlamenti búcsúját, ahol Corbyn-nal még stand-up stílusban szópárbajozott egy utolsót, mindenkinek csak ajánlani tudom megnézésre :) https://www.youtube.com/watch?v=s2CeDSR6rz8

2017. nov. 6. 18:14
 20/28 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=I7mv2RYs0Ng


De szar érzés lehet Maynek meg amúgy neked is amikor százezrek zengik, hogy Jeremy Corbyn miközben May többszörösen leégeti magát. :-)

2017. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!